Sprawca wybicia szyby w biurze poselskim Barbary Dziuk zatrzymany. Grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci z tarnogórskiej komendy poinformowali o dokonaniu zatrzymania mężczyzny, który wybił szybę w biurze poselskim Barbary Dziuk. Straty wyceniono na 5 tys. złotych. Sprawcy grozi 5 lat więzienia.

Barbara Dziuk / Facebook
Wybita Szyba TG

Tarnogórscy kryminalni we wtorek, 2 sierpnia 2022 r., zatrzymali bytomianina, który wybił szybę w budynku przy ul. Piastowskiej w Tarnowskich Górach. Jak informują policjanci, do zatrzymania przyczyniła się praca operacyjna.

Zatrzymany jest 42-letnim mieszkańcem Bytomia. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutu przyznał się do winy. Właścicielka budynku wyceniła powstałą szkodę na kwotę 5 tysięcy złotych. - Sprawa trafi do sądu. Sprawcy za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności - informują mundurowi.

Kamienio-kuloodporna szyba w biurze poselskim

O sprawie wybicia szyby poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych posłanka Prawa i Sprawiedliwości Barbara Dziuk. - Chuligański wybryk? Czy realizacja programu totalnej opozycji? „Siła argumentów została zastąpiona argumentem siły”. Jest nagranie. Szyba na szczęście kamienio i kuloodporna. Nie życzę nikomu takich wybryków - skomentowała zajście Barbara Dziuk.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon