Sprawdzony pomysł na prezent pod choinkę

Pod choinkę chce go otrzymać prawie co trzeci z nas. Nie ma się co dziwić. Ten prezent sprawdzi się w każdej sytuacji i ucieszy dosłownie każdego. Co to jest?

Sprawdzony pomysł na prezent pod choinkę

Tegoroczne marzenia o bożonarodzeniowych prezentach są w tym roku proste. Polacy stawiają przede wszystkim na funkcjonalność i praktyczną stronę upominków. Zależy im, by prezent spełniał ich oczekiwania i by mogli go wykorzystać, tak jak tego potrzebują. Co więc chcielibyśmy znaleźć najbardziej w tym roku pod choinką?

Z badania Barometru Providenta wynika, że jest to bon podarunkowy lub gotówka (27,3 proc. ankietowanych). Dopiero później Polacy wskazali takie prezenty, jak perfumy i kosmetyki (15,5 proc.), odzież i dodatki (9,9 proc.), elektronikę (8 proc.) czy biżuterię (7,7 proc.). Na przygotowanie świąt i prezenty wydamy w tym roku od 1000 do 1999 zł. Minimalna kwota, którą deklarujemy, to 500 zł. Badania wskazują też, że te święta będziemy obchodzić skromniej niż w zeszłym roku, mimo iż realnie wydamy na nie o 307 zł więcej niż w analogicznym czasie w 2021 roku.

- Bony podarunkowe, które są na szczycie bożonarodzeniowej listy życzeń Polaków, to zawsze sprawdzony prezent. Nie musimy odgadywać marzeń naszych bliskich, a obdarowując ich takim bonem, zawsze mamy pewność, że ofiarujemy im idealny prezent – mówi Hanna Petters, dyrektor Agora Bytom i dodaje, że centrum handlowe oferuje bony podarunkowy o wartości 50 zł dostępne w punkcie informacyjnym na poziomie 0.

Bon podarunkowy – dlaczego warto?

Pierwszym powodem jest szeroki wachlarz możliwości, jakie daje bon podarunkowy. Przede wszystkim bon można wykorzystać w jednym z 70 sklepów Agory Bytom i wybrać dowolny prezent za kwotę 50 zł. To osoba obdarowywana przecież najlepiej wie, czego w danej chwili potrzebuje. Poza tym bon może stanowić formę „dopłaty” do zakupów, co oznacza, że wybierając daną rzecz, można ją kupić za darmo lub z ogromną zniżką.

Po drugie bon jest ważny przez 180 dni, dzięki czemu zakupy można zrealizować w dogodnym dla siebie terminie – zimą, podczas przecen lub też na wiosnę i lato, uzupełniając garderobę o najbardziej pożądane elementy.

Poza tym realizując zakup za bon podarunkowy, można uniknąć zakupu np. zbyt małego lub dużego swetra, balsamu nie o tym zapachu co trzeba czy nieodpowiedniego koloru szminki.

Dodatkowo zakupy za bon podarunkowy mają jeszcze jedną zaletę – w przypadku, gdy rozmiar ubrania nie będzie pasował, istnieje możliwość zwrotu danego produktu w ściśle określonym czasie. Unika się tu ryzyka nietrafionego prezentu, którego nie można zwrócić.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

„Lulu – kraina odkrywcy”. Weź udział w konkursie i wygraj nagrody

„Lulu – Kraina Odkrywcy” w Agorze Bytom

NGK Ceramics Polska - 20 lat na rynku i nowa rekrutacja. Oto, co proponuje firma.

NGK Ceramics Polska - 20 lat na rynku i nowa rekrutacja

Rozwiązania dla majsterkowiczów z Tarnowskich Gór – blaty kuchenne oraz akcesoria kuchenne

Rozwiązania dla majsterkowiczów z Tarnowskich Gór

Lampa stojąca – jak ją zaaranżować w modnym przedpokoju urban jungle?

Lampa stojąca – jak ją zaaranżować w modnym przedpokoju?

Magiczna Suwalszczyzna kraina uformowana przez lodowiec To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty