"Srebrne Miasto i jego mieszkańcy". Jak otrzymać darmowy egzemplarz?

Pięknie ilustrowany przewodnik po Tarnowskich Górach znów można zdobyć. Jak? Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie zaprasza na wspólny spacer.

Książka "Srebrne Miasto i jego mieszkańcy" znów dostępna

"Odkrywamy tajemnice Tarnowskich Gór"

Praca Wioletty Wojciechowskiej jest już dobrze znana nie tylko mieszkańcom naszego miasta. Zainteresowani przewodnikiem niejednokrotnie pytali, gdzie i kiedy można go nabyć. Mamy dla nich bardzo dobra wiadomość. Już pod koniec czerwca otrzymają bezpłatną książkę.

- Dzięki publicznej zbiórce funduszy i pomocy wielu tarnogórzan udało się nam wydać ją w ilości 200 egzemplarzy. Nakład wyczerpał się niezwykle szybko, wobec czego postanowiliśmy zrobić dodruk - opowiadają członkowie TSO. - Kolejne 100 egzemplarzy zostało wydane dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Mamy dla Państwa 80 książek, które chcemy rozdać za darmo w dniu 26 czerwca - zapowiadają.

W ostatnią sobotę miesiąca odbędzie się specjalne wydarzenie poświęcone tarnogórskiemu przewodnikowi. Organizatorzy zapraszają na wspólną wędrówkę jedną z tras opisanych w publikacji. Spacer rozpocznie się o godzinie 14:00 przed ratuszem.

- Przejście całej trasy zajmie od 60 do 90 minut i zakończy się w budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury, w którym otrzymacie Państwo pieczątkę potwierdzającą przebycie trasy - tłumaczą pomysłodawcy.

Zabawa adresowana jest do całych rodzin, zwłaszcza najmłodszych mieszkańców. To ciekawy pomysł na wspólne spędzenie pierwszego weekendu wakacji.

Ze względu na spore zainteresowanie książką, osobom, które chciałyby otrzymać egzemplarz, radzimy szybkie podjęcie decyzji. Zapisy przyjmowane są mailowo (kontakt@stowarzyszenieobywatelskie.pl).

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon