Śrybne Gwarki 2021. Najlepsi tarnogórscy przedsiębiorcy nagrodzeni

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach przyznała nagrody. Które firmy zostały wyróżnione w tym roku?

Śrybne Gwarki 2021

Laureatami zostają przedsiębiorstwa, które znacząco przyczyniają się do gospodarczego rozwoju Tarnowskich Gór oraz swoimi działaniami promują Srebrne Miasto. Zaszczytny tytuł przyznaje Izba Przemysłowo-Handlowa, a także burmistrz. Nagroda trafia do kolejnych organizacji już od 2007 roku.

W tym roku organizatorzy postanowili wyróżnić dwie spółki: Elektromont i Unimax. Czym zajmują się przedsiębiorstwa?

- Firma od 30 lat specjalizuje się w pracach przy remontach, modernizacjach i budowach linii kablowych oraz napowietrznych, niskiego i średniego napięcia, łącznie z budową stacji transformatorowych w technologiach wskazanych przez inwestora. Obecnie nasz dorobek to ponad 1500 projektów rozbudów, jak i nowych stacji bazowych o bardzo zróżnicowanych lokalizacjach (kominy stalowe, betonowe, ceglane, dachy i elewacje budynków wysokościowych, elewatory zbożowe oraz wieże ciśnień) - informują przedstawiciele Elektromontu.
- Firma Unimax od ponad dwudziestu lat zajmuje się kompleksową realizacją instalacji ogrzewania elektrycznego w przemyśle i budownictwie, zyskując uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą . Firma Unimax specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym rurociągów, lejów i zbiorników przemysłowych, oferujemy również rozwiązania techniczne umożliwiające bezpośrednie ogrzewanie medium. Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego oraz instalacje przeciwoblodzeniowe dachów, rynien, podjazdów samochodowych i schodów - tłumaczą reprezentanci Unimaxa.

Nagrody zostały wręczone w ubiegłą sobotę, 28 sierpnia, podczas uroczystej gali IPH. Wydarzenie miało miejsce w eleganckiej przestrzeni Pałacu w Rybnej.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon