Startuje Śląskie Centrum Liderów

Śląsk regionem liderów? Rusza projekt Stowarzyszenia Pokolenie, który ma wesprzeć talenty liderskie młodych Górnoślązaków.

Slaskie centrum liderow

Inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Pokolenie wywodzące się ze Środowiska Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Organizacja powstała w 1997 skupiając wokół siebie osoby ze środowisk antykomunistycznych, aktywnie walczących o wolną i niezależną Polskę.

Śląskie Centrum Liderów to najnowszy projekt stowarzyszenia mający na celu kształcenie nowych pokoleń liderów społecznych na Śląsku. Dwudziestu pięciu kandydatów wyłonionych w 6-stopniowym procesie rekrutacji będzie miało okazję budować swoje kompetencje liderskie i uczestniczyć w warsztatach z dzisiejszymi liderami społecznymi, biznesowymi i politycznymi.

Jak zostać członkiem Śląskiej Szkoły Liderów? Wystarczy wejść na stronę www.slaskiecentrumliderow.pl i wypełnić aplikację on-line by rozpocząć proces rekrutacji. Po wysłaniu wniosku, z kandydatami skontaktują się rekruterzy, którzy zaproszą do dalszych etapów i na koniec wyłonią grono ponad dwudziestu młodych osób, które wezmą udział w projekcie.

Przedsięwzięcie dedykowane jest osobom od 18. do 25. roku życia, które chętnie angażują się w działalność społeczną, charytatywną lub polityczną i chcą zdobyć gruntowną wiedzę, dyskutować i uczyć się od ekspertów.

Partnerem projektu jest Muzeum Śląskie w Katowicach. Ważnym elementem ŚCL będzie śląska tożsamość i historia regionu. Zakończenie rekrutacji i start szkoleń zaplanowane jest na marzec.

MATERIAŁ PARTNERA

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Koleje Śląskie 3

Twoja kolej, by wybrać kolej – Koleje Śląskie na wakacje!

E1 GOKART zdjęcie główne

Pomysł na wakacyjne atrakcje dla dzieci i dorosłych!

Matrx Media zdjęcie główne 23 05 2022

TOP 6 gadżetów elektronicznych na Dzień Dziecka 2022

Nieslysz Bliskowska 09

Lubuska kraina jezior – dlaczego warto ją odwiedzić?

Hotel Kotarz 4

Zmiany w Hotelu Kotarz w Brennej, m.in. nowy Dyrektor

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Opieka nad seniorami

Szukasz dobrej pracy? Zgłoś się do APN