Stęskniony meczów Gwarka? Zobacz mecz z Polonią Bytom na żywo

Gwarek Tarnowskie Góry kwarantannę ma już za sobą i może wrócić na boisko. Na początek już w środę 19 sierpnia zagra z Polonią Bytom w Pucharze Polski na szczeblu Podokręg Bytom. Mecz można obejrzeć na żywo w internecie za darmo.

Schowek011

Mecz Polonii Bytom z Gwarkiem Tarnowskie Góry w III lidze nie doszedł do skutku z powodu piłkarza zakażonego koronawirusem w tarnogórskim klubie. Obie drużyny jednak już w środę 19 sierpnia zagrają w Pucharze Polski na szczeblu Podokręg Bytom. Kibice nie będą mogli wejść na stadion, ale każdy będzie mógł obejrzeć darmową transmisję na żywo.

Gwarek w ostatnich tygodniach nie grał, ale w jeszcze gorszej sytuacji są bytomianie, którzy dotąd nie rozegrali żadnego meczu ligowego. Dla obu zespołów pucharowe starcie będzie dobrą okazją do przetarcia przed powrotem do rozgrywek III ligi.

Tarnogórzanie awansowali do II rundy PP bez gry, bo Olimpia Boruszowice odmówiła udziału w tym meczu. Z kolei Polonia grająca głównie wychowankami akademii, pokonała Iskrę Połomia 5:2. Zwycięzca już wie, z kim zagra w III rundzie. Rywalem będą Czarni Kozłowa Góra, którzy grają w lidze okręgowej.

Mecz odbędzie się w Bytomiu na stadionie przy ul. Olimpijskiej, ale bez udziału kibiców. Dla sympatyków obu klubów mamy jednak bardzo dobrą informację. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w platformie YouTube. Początek spotkania o godzinie 17.30. Wystarczy, że włączycie poniższy film.

https://www.youtube.com/watch?v=4bQV0XqssSI

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie góry hala sportowa

Hala Sportowa w Tarnowskich Górach powraca

Radosław Dębicki wicemistrzem świata

Tarnogórzanin wicemistrzem świata w trójboju siłowym!

MTB Bike Atelier w Tarnowskich Górach

MTB Bike Atelier już niebawem w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry, TS Gwarek

Dwa nowe boiska dla Gwarka coraz bliżej. Przetarg już ruszył

Gwarek Tarnowskie Góry rozpoczął III ligę od zwycięstwa

Gwarek Tarnowskie Góry po rewolucji. Udany początek sezonu

130730316 3640237322731048 8058527300131038377 o

Piłkarskie Oscary Gwarka 2020. Kto został...

Umum

Za nami memoriał Krystiana Michalskiego i...