Stęskniony meczów Gwarka? Zobacz mecz z Polonią Bytom na żywo

Gwarek Tarnowskie Góry kwarantannę ma już za sobą i może wrócić na boisko. Na początek już w środę 19 sierpnia zagra z Polonią Bytom w Pucharze Polski na szczeblu Podokręg Bytom. Mecz można obejrzeć na żywo w internecie za darmo.

Schowek011

Mecz Polonii Bytom z Gwarkiem Tarnowskie Góry w III lidze nie doszedł do skutku z powodu piłkarza zakażonego koronawirusem w tarnogórskim klubie. Obie drużyny jednak już w środę 19 sierpnia zagrają w Pucharze Polski na szczeblu Podokręg Bytom. Kibice nie będą mogli wejść na stadion, ale każdy będzie mógł obejrzeć darmową transmisję na żywo.

Gwarek w ostatnich tygodniach nie grał, ale w jeszcze gorszej sytuacji są bytomianie, którzy dotąd nie rozegrali żadnego meczu ligowego. Dla obu zespołów pucharowe starcie będzie dobrą okazją do przetarcia przed powrotem do rozgrywek III ligi.

Tarnogórzanie awansowali do II rundy PP bez gry, bo Olimpia Boruszowice odmówiła udziału w tym meczu. Z kolei Polonia grająca głównie wychowankami akademii, pokonała Iskrę Połomia 5:2. Zwycięzca już wie, z kim zagra w III rundzie. Rywalem będą Czarni Kozłowa Góra, którzy grają w lidze okręgowej.

Mecz odbędzie się w Bytomiu na stadionie przy ul. Olimpijskiej, ale bez udziału kibiców. Dla sympatyków obu klubów mamy jednak bardzo dobrą informację. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w platformie YouTube. Początek spotkania o godzinie 17.30. Wystarczy, że włączycie poniższy film.

https://www.youtube.com/watch?v=4bQV0XqssSI

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

I Śląski Mityng Judo Olimpiad Specjalnych w Radzionkowie

I Śląski Mityng Judo Olimpiad Specjalnych w Radzionkowie

Tarnogórska Podziemna Sztafeta Pływacka Lodowe srebro 2022

Tarnogórska Podziemna Sztafeta Pływacka Lodowe srebro

Tarnogórska Rowerowa Masa Krytyczna

Długi weekend zacznij aktywnie. Tarnogórska Masa Krytyczna

Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku - zawody sportowe

Trzy olimpijskie medale dla Tarnowskich Gór

Karolina Kiszel Trenowałam w swojej piwnicy na dwudziestoletnim sprzęcie

Medalistka bikini fitness o wygrywaniu w czasie COVID

Skatepark tarnowskie gory

Skatepark w Tarnowskich Górach znów otwarty!

Medale skarbek tg

Cztery medale dla Srebrnego Miasta. Gratulacje...