Studio nagrań HORREc w Tarnowskich Górach. Już w tym roku!

W naszym mieście pojawi się nowe studio, gdzie będzie można nagrać własny utwór muzyczny, a nawet zlecić realizację teledysku.

Studio nagran tarnowskie gory

HORREc w TG

Z Tarnowskich Gór pochodzi wiele znanych osób. Mamy swoich aktorów, naukowców, polityków, ale czy wiedzieliście, że także... rapera? Jest nim Łukasz Stępień znany pod pseudonimem "Kleszcz". Artysta zapowiedział, że ma w planach otworzyć w naszym mieście nową wytwórnię płytową. Każdy zainteresowany będzie mógł nie tylko nagrać piosenkę czy nawet płytę, ale także zlecić wykonanie mixu, masteringu i realizację teledysku. Studio ma otworzyć się już w tym roku na wiosnę.

Kim jest Kleszcz?

Nie wszyscy pewnie słyszeli jeszcze o Łukaszu Stępniu, czyli Kleszczu. Artysta rozpoczął swoją przygodę z rapem już jako nastolatek. Wiele lat pracował nad rozwojem kariery, tworzył i nagrywał kolejne utwory. Przełomowy okazał się moment, kiedy został członkiem inicjatywy MaxFloLab, a na kanale MaxFloRecTV ukazał się jego nowy album.

- W pochodzących z niego utworach słychać inspiracje nie tylko rapem, ale także bluesem, rockiem, ragga czy poezją śpiewaną. To niehermetyczne podejście do muzyki okazuje się być zarówno wyznacznikiem stylu Kleszcza, jak i odpowiedzią na oczekiwania jego fanów. Artysta zbiera wiele pozytywnych opinii i komentarzy, a jeden z jego numerów, „Czary mary” w krótkim czasie zyskuje sporą, jak na rapera undergroundowego, popularność - informuje wydawnictwo muzyczne.

Utwory rapera znajdziemy na kanale MaxFloRec TV na platformie YouTube.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry 2021 Mikołajki

Mikołaj w powiecie tarnogórskim. Gdzie można go spotkać?

Tarnowskie Góry - Iwona Pavlović i konkurs tańca

Mistrzostwa Polski i Iwona Pavlović w Tarnowskich Górach

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego

Miasteczko Śląskie, kamieniołom

Odkryj tajemnicę żyglińskiego kamieniołomu

Radzionków, Święto Kolorów

Święto Kolorów w Radzionkowie. Kiedy się odbędzie?

Zdjęcie Główne Centrum Dziedzictwa Szkła

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Przygoda dla każdego!

Ogród Japoński, Park Śląski

Piękny Ogród Japoński to nowość w Parku Śląskim