Studio nagrań HORREc w Tarnowskich Górach. Już w tym roku!

W naszym mieście pojawi się nowe studio, gdzie będzie można nagrać własny utwór muzyczny, a nawet zlecić realizację teledysku.

Studio nagran tarnowskie gory

HORREc w TG

Z Tarnowskich Gór pochodzi wiele znanych osób. Mamy swoich aktorów, naukowców, polityków, ale czy wiedzieliście, że także... rapera? Jest nim Łukasz Stępień znany pod pseudonimem "Kleszcz". Artysta zapowiedział, że ma w planach otworzyć w naszym mieście nową wytwórnię płytową. Każdy zainteresowany będzie mógł nie tylko nagrać piosenkę czy nawet płytę, ale także zlecić wykonanie mixu, masteringu i realizację teledysku. Studio ma otworzyć się już w tym roku na wiosnę.

Kim jest Kleszcz?

Nie wszyscy pewnie słyszeli jeszcze o Łukaszu Stępniu, czyli Kleszczu. Artysta rozpoczął swoją przygodę z rapem już jako nastolatek. Wiele lat pracował nad rozwojem kariery, tworzył i nagrywał kolejne utwory. Przełomowy okazał się moment, kiedy został członkiem inicjatywy MaxFloLab, a na kanale MaxFloRecTV ukazał się jego nowy album.

- W pochodzących z niego utworach słychać inspiracje nie tylko rapem, ale także bluesem, rockiem, ragga czy poezją śpiewaną. To niehermetyczne podejście do muzyki okazuje się być zarówno wyznacznikiem stylu Kleszcza, jak i odpowiedzią na oczekiwania jego fanów. Artysta zbiera wiele pozytywnych opinii i komentarzy, a jeden z jego numerów, „Czary mary” w krótkim czasie zyskuje sporą, jak na rapera undergroundowego, popularność - informuje wydawnictwo muzyczne.

Utwory rapera znajdziemy na kanale MaxFloRec TV na platformie YouTube.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach - morsowanie

Podziemna sztafeta w Tarnowskich Górach

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Projekt bez tytułu 2021 09 21 T205543 476

Z Tarnowskich Gór na słoneczną Kubę

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Tarnowskie Góry. Piknik Bracki 2021

Bractwo Kurkowe zaprasza na wrześniowy piknik

Zdjecie główne TG

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Tarnowskich Górach!

Śniadanie na Polanie 2021

Lipcowe Śniadanie na Polanie. Jak bawili się tarnogórzanie?