Studniówka Technikum nr 13 w Radzionkowie. Jak bawili się tegoroczni maturzyści?

Kolejna szkoła z powiatu tarnogórskiego ma już najważniejszy bal życia za sobą. Zobaczcie małą relację z imprezy.

Studniówka Technikum nr 13 w Radzionkowie

Styczeń to miesiąc maturalnych bali. Rozpoczyna się wielkie odliczanie do egzaminu dojrzałości, ale poprzedza je także wielka impreza. Swoją studniówkę świętowało już Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach. W zeszłym tygodniu w jego ślady poszło radzionkowskie technikum. W szczególną datę - 13 stycznia (piątek) - tegoroczni maturzyści zaczęli świętowanie. Impreza miała miejsce w restauracji Orfeusz w Tarnowskich Górach.

Młodzież z radzionkowskiej szkoły postanowiła również zorganizować Dzień Maturzysty. Inicjatywa odbyła się 19 grudnia. Na czym to polega?

- W naszej Trzynastce uczniowie klas czwartych przygotowali Dzień Maturzysty, podczas którego świetnie się wszyscy bawili. Były zbierane fanty, były porwania i śmieszne lekcje prowadzone przez naszych najstarszych uczniów. Tego dnia nasza szkoła była kolorowa i wesoła, nie zabrakło oczywiście poczęstunku - wspominają przedstawiciele technikum.

Maturzystom gratulujemy udanej zabawy oraz życzmy, by w najbliższe wakacje nie zabrakło kolejnego powodu do świętowania.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon