Studniówka w prawdziwym zabytkowym pałacu? Tak świętowali ją leśnicy z Brynka

Technikum Leśne w Brynku może pochwalić się jedną z piękniejszych sal na tego typu wydarzenia. Także w tym roku odbył się tam bal dla maturzystów. Wydarzenie wyglądało bajkowo.

Studniówka w Brynku 2023

- Zimowa aura w połączeniu z pięknymi pochodniami płonącymi przed wejściem do pałacu sygnalizowała gościom oraz uczestnikom, iż będzie to niezapomniany wieczór. Po przekroczeniu progu drzwi w powietrzu można było poczuć podniosłą atmosferę. Uczniowie w mundurach oraz ich partnerki w wieczorowych gustownych sukniach dopracowywali ostatnie elementy studniówkowego poloneza, a stres przed występem oraz ekscytację związaną z jednym z najważniejszych balów w swoim życiu można było zaobserwować z daleka.

Tak opisują ten wyjątkowy wieczór przedstawiciele Technikum Leśnego w Brynku. Tegoroczni maturzyści bawili się na swoim balu 3 lutego. Z pewnością lokalizacja studniówki była jedną z bardziej nastrojowych, jaką mogli wybrać. Tradycją stało się już, że leśnicy świętują w zabytkowym pałacu w Brynku. I tym razem nie zabrakło urokliwych pochodni przed wejściem, poloneza na rozpoczęcie wydarzenia oraz dobrej zabawy w eleganckich wnętrzach.

- Studniówka była fantastyczna, wszyscy uczniowie oraz zaproszeni goście bawili się znakomicie. Dziękujemy serdecznie organizatorom za przygotowanie balu i mamy nadzieję, że dobre emocje i wspomnienia pozostaną z nami na długo! - dodają przedstawiciele szkoły.

Maturzystom życzymy, by zbliżający się egzamin nie był powodem do stresu, a wszystkie lata spędzone w Brynku pozostały miłą przygodą na całe życie.

Tarnowskie Góry studniówka sempa

Może Cię zainteresować:

Polonez, walc, a nawet belgijka. Tak wyglądała studniówka 2023 w Sempołowskiej

Autor: Urszula Gołkowska

20/01/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon