Świąteczne drzewko na Osadzie Jana. Zobacz, jak się prezentuje

W naszym mieście pojawiła się kolejna choinka. Tym razem zadbali o to członkowie Rady Dzielnicy.

Choinka na Osadzie Jana

Centrum Tarnowskich Gór zdobią już świetlne dekoracje. Jednak w tym roku bożonarodzeniowe ozdoby możemy podziwiać nie tylko w Śródmieściu. Niedawno wspominaliśmy o oddolnej inicjatywie mieszkańców Strzybnicy, którzy zorganizowali i przystroili choinkę przy ul. Armii Krajowej.

W tym tygodniu świąteczny klimat pojawił się na Osadzie Jana. Drzewko stanęło obok pawilonu przy alei Kwiatów.

Tarnowskie Góry - Osada Jana, choinka
Tarnowskie Góry - Rada Dzielnicy Osada Jana
- To pokłosie doskonałej współpracy członków Rady Dzielnicy: Kariny Bodinek, Bożeny Gonet, Justyny Mełgieś-Jeziorskiej, Romy Kubackiej, Aleksandry Marciniak-Kleszcz, Krzysztofa Bergiera i Zbigniewa Sauera. Wymienieni członkowie Rady wystąpili z inicjatywą oświetlenia drzewa i zasponsorowali ponad 120-metrowy łańcuch świetlny - opowiadają przedstawiciele Rady Dzielnicy.
- Podziękowania za wsparcie tego działania należą się także panu Stefanowi Wrodarczykowi , który nawiązał w tej sprawie kontakt ze Spółdzielnią Mieszkaniową Gwarek. Wielkie brawa także dla samej Spółdzielni, która w akcję strojenia drzewka zaangażowała swoich pracowników i sprzęt oraz udostępniła przyłącze elektryczne - bez Was nie dalibyśmy rady. Mamy nadzieję, że iluminacja przypadnie do gustu mieszkańcom naszej dzielnicy - dodają.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon