Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Weź udział i zostań biznesmenem

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na cykl pięciu spotkań. Podczas webinarów dowiemy się między innymi, jak starać się o dofinansowania, na czym polega program Śląskie 4.0 oraz jak wprowadzać robotyzację do firm.

Swiatowy tydzien przedsiebiorczosci

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z ŚCP

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Mimo tego w naszym kraju mamy aż 2,2 miliona samych mikroprzedsiębiorstw. Z pewnością liczba osób, która myśli o założeniu własnej firmy jest jeszcze większa. Właśnie dla tej grupy, chcącej poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania, ekonomii czy podstaw finansów, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości przygotowało pięć bezpłatnych warsztatów. Co czeka nas już w tym tygodniu?

  • 16 listopad
Podpisywanie umów o dofinansowanie, rozliczanie i zachowanie trwałości projektów - Działanie 3.2...
Link do zapisów

  • 17 listopad
Prezentacja programu Śląskie 4.0 - szanse i korzyści dla sektora MŚP
Link do zapisów

  • 18 listopad
Realizacja oraz zmiany w projektach, zamówienia i rozliczanie projektów w ramach działań wdrażanych przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości
Link do zapisów

  • 19 listopada
Bezpieczeństwo cyfrowe, automatyzacja, ulga na robotyzację - poznaj korzyści
Link do zapisów

  • 20 listopada
Podpisywanie umów o dofinansowanie, rozliczanie i zachowanie trwałości projektów - Działanie 3.2...
Link do zapisów

- Co dla Was szykujemy? Inspirujące prelekcje, ciekawe tematy oraz wiele praktycznych wskazówek! Jesteśmy pewni, że bez względu na wiek oraz status zawodowy, każdy znajdzie interesujący go blok tematyczny - zapraszają organizatorzy.
Tegorocznym partnerem wydarzenia został Klaster Sinotaic, którego głównym zakresem działania jest Internet Rzeczy. Co to takiego? Internet Rzeczy (IoT) polega na połączeniu materialnych przedmiotów z internetowymi danymi. Jego zastosowanie możemy znaleźć niemal wszędzie: w przemyśle, usługach, czy nawet w domach.
- Chcąc wykorzystać szanse, jakie niesie ze sobą ta gałąź przemysłu, zrodziła się idea wykorzystania potencjału śląskich firm, uczelni, instytutów badawczych i organizacji pozarządowych w obszarze IoT i utworzenia Śląskiego Klastra IoT - opowiadają twórcy organizacji. - Jednym z fundamentów działania będzie oparcie na idei zrównoważonego i sprawiedliwego rozwoju tak, aby zapewnić nie tylko rozwój ekonomiczny, ale poprzez to - oraz poprzez charakter tworzonych rozwiązań i wprowadzanie ich lokalnie - podnosić jakość życia obywateli regionu - dodają.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Miasta idei 21

Miasta Idei w Tarnowskich Górach. Spotkanie z...

Zdalne naczanie

Zdalne nauczanie to problem? Darmowe szkolenia...

Powietrzna akademia

Powietrzna Akademia, czyli jak uczyć dzieci...

Projekt bez tytułu

Podsumowanie tygodnia. Tarnowskie Góry szykują...

Wiadomosci tarnowskie gory

Podsumowanie tygodnia. Najważniejsze wiadomości...

Plonace poniedzialki

Już nie codziennie, ale raz w tygodniu....

Projekt bez tytułu 4

Podsumowanie tygodnia: nowe obostrzenia w...