Święto Kolorów 2021. Jak bawili się tarnogórzanie?

Wczoraj, 3 lipca, na stadionie Gwarka imprezowały rodziny, grupy nastolatków i świętujących wakacje dzieci. Było głośno, radośnie i oczywiście bardzo kolorowo.

Podczas tego weekendu dużo się działo. Mieszkańcy naszego powiatu mogli posłuchać plenerowego koncertu na Osadzie Jana, zobaczyć walki słowiańskich wojów w Miasteczku Śląskim czy zatańczyć podczas piłkarskiego Pikniku w Kaletach.

W sobotę sporo osób zgromadziło się na stadionie TS Gwarek w Tarnowskich Górach. Na najmłodszych czekały bańki mydlane, starsi obsypywali się proszkami holi. Szczęśliwych imprezowiczów łatwo można było rozpoznać na ulicach naszego miasta po kolorowych twarzach, dłoniach i ubraniach.

Święto Kolorów w Tarnowskich Górach - film

Jeżeli ktoś nie mógł wziąć udziału w wczorajszym wydarzeniu, to nic straconego. Już 11 lipca podobny event odbędzie się w Miasteczku Śląskim. Organizatorzy zapraszają na godziny: 15:00 (bańki mydlane) oraz 17:00 (Święto Kolorów) w okolice Hali Sportowej (ul. Sportowa 1).

- Kochani ruszamy z edycją 2021. Przystanek Miasteczko Śląskie! Tym razem mamy jeszcze więcej kolorów, konkursów i dobrej zabawy! - zapowiadają koordynatorzy.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon