Tak się bawi Strzybnica. Strażacy, animacje i koncert. Jak było na rodzinnym festynie?

W ubiegłą sobotę w Strzybnicy było głośno i radośnie. Z okazji zbliżającego się końca roku szkolnego i formacyjnego ministranci zaprosili rodziny z dziećmi na piknik. Atrakcji nie brakowało.

Festyn dla małych i dużych

18 czerwca ministranci ze strzybnickiej parafii oraz ich najbliżsi zaprosili na wspólne wydarzenie rodziny z dziećmi z całej dzielnicy. Co ciekawego czekało na gości? Maluchy mogły skorzystać z zamku dmuchanego, malowania twarzy czy baniek mydlanych. Dla dzieci i rodziców przygotowano konkurencje rodzinne. Zorganizowano także strefę gastronomiczną z kiełbaskami, kawą i watą cukrową. Wydarzenie uświetnił pokaz straży pożarnej.

The Ministrants on the stage

Gwiazdą wieczoru był lokalny, niedawno powstały zespół. Przed publicznością po raz pierwszy zaprezentowała się grupa The Ministrants. Wyposażeni w gitarę eklektyczną, perkusję czy cajon wywołali niejeden uśmiech nie tylko na twarzach najmłodszych. W skład Szóstki ze Strzybnicy weszli: bracia Wojciech i Stanisław Szady, Kamil Rode, Wojciech Siwy, Wiktor Supel i ks. Paweł Kaczmarczyk. Być może będziemy mieli jeszcze kiedyś okazję, by usłyszeć ich ponownie na większej scenie.

Fotorelacja z imprezy w powyższej galerii zdjęć.

Festiwal Życia 2021 "Wyjdź"

Może Cię zainteresować:

Survivalowy bieg, Golec uOrkiestra i "Belgijka". Trwa Festiwal Życia 2021

Autor: Urszula Gołkowska

26/08/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon