Tancerze z Tarnowskich Gór jadą na międzynarodowy festiwal. Brakuje im tylko 5 tysięcy złotych

Artyści ze Studia Tańca MK proszą o wsparcie na rzecz wyjazdu. Jeśli się uda, zawodnicy będą reprezentować nasze miasto w Koninie.

Studio Tańca MK
Tarnowskie Góry studio tańca MK

MAMI ONE na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu

Studio Tańca MK znów pochwaliło się niemałym osiągnięciem.

- Wspaniała wiadomość i wielka radość, nasze tancerki spośród 150 zespołów zostały zakwalifikowane do Międzynarodowego Festiwalu w Koninie. Ten wyjątkowy festiwal i zatańczenie na tak wspaniałej scenie było zawsze marzeniem zespołu MAMI One - cieszą się przedstawiciele MK.

Impreza odbędzie się w dniach od 1 do 5 czerwca tego roku w Koninie.

- Podczas całego wydarzenia ponad 2000 tancerek i tancerzy będzie rywalizować ze sobą w różnych stylach tanecznych i kategoriach wiekowych. Nasze tancerki marzą o tym, aby wykorzystać tę wyjątkową szansę i po raz pierwszy zaprezentować się na tak wyjątkowej scenie - opowiadają przedstawiciele MK.

Jest jednak pewien problem, a mianowicie koszt wyjazdu. Jak szacują pracownicy studia, całość wyniesie 15 tysięcy złotych. Wliczają się w to noclegi, koszty pobytu przez kilka dni w Koninie, podróży, elementów promocyjnych.

Tarnogórscy zawodnicy postanowili poprosić mieszkańców i sympatyków o finansowe wsparcie wyjazdu. Cel zbiórki to 5 tysięcy złotych. Swoją cegiełkę można dołożyć poprzez internetowy portal zrzutka.pl.

- Dziękujemy serdecznie za każdą drobną wpłatę! - zachęcają tancerze.
I Ogólnopolski Turniej Tańca w Tychach

Może Cię zainteresować:

Reprezentantki Tarnowskich Gór na turnieju Tychy Dance Cup. Jak się zaprezentowały?

Autor: Urszula Gołkowska

09/03/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon