Tarnogórska siłownia otwarta. Xtreme Fitness zaprasza na zawody

Pomimo epidemiologicznych ograniczeń nie wszystkie siłownie pozostają zamknięte. Coraz więcej klubów zaprasza swoich klientów do... udziału w zawodach.

Otwarta silowani tg

Xtreme znów otwarty

24 października cała Polska została objęta czerwoną strefą. Co za tym idzie, wszystkie siłownie musiały zrezygnować z funkcjonowania na dotychczasowych zasadach. Wszystkie? Nie do końca. Z biegiem czasu okazało się, że mogłyby zaprosić swoich klubowiczów na przykład pod warunkiem, że wzięliby oni udział w zawodach sportowych. Zgodnie z oficjalnym rozporządzeniem:

- Z zakazu prowadzenia działalności wyłączone są baseny, siłownie, kluby i centra fitness, które: działają w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów, są przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć lub wydarzeń sportowych - czytamy w rządowym komunikacie.

Wiele klubów postanowiło skorzystać z pozostawionej im możliwości zorganizowania zawodów. Zapraszają one swoich klientów do wzięcia udziału w turnieju. Na takich zasadach funkcjonuje Xtreme Fitness w Tarnowskich Górach. Każdy zainteresowany może zapisać się do zawodów Xtreme Challenge i trenować w klubie. Kto jeszcze ma okazję skorzystać z oferty?

  • uczestnicy zajęć sportowych prowadzonych przez instruktorów zgodnie z harmonogramem
  • sportowcy przygotowujący się do zawodów (opcja dla osób trenujących przed zawodami sportowymi, których organizatorem nie jest Xtreme Fitness Gyms)
  • osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego

- W trosce o bezpieczeństwo Klubowiczów zapewniamy, że cały klub wraz z obsługą stosuje się do aktualnych zaleceń i obostrzeń sanitarnych. Z tego powodu postanowiliśmy utrzymać limit osób obecnych w klubie: jedna osoba na 10 metr kwadratowy przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m - przypominają właściciele siłowni. - Nadal obowiązuje zawieszenie do odwołania obecności w klubie dla osób, które nie wpisują się w wymagania dotyczące korzystania z klubu fitness. Takie osoby mogą skorzystać z zamrożenia karnetu z poziomu Strefy Klienta - informują.

Turniej Xtreme Challenge został zaplanowany na 24 maja 2021 roku. Znamy nawet pierwsze szczegóły dotyczące tego wydarzenia. Zawody będą polegały na pokonaniu specjalnego toru, w którego skład wejdzie dziesięć stacji. Na każdej z nich na zawodnika czekać będą ćwiczenia siłowe lub kondycyjne. Oczywiście zwycięzcami zostaną osoby, które jak najszybciej wykonają wszystkie polecenia. Na finalistów czekają symboliczne nagrody. Regulamin imprezy sportowej można znaleźć TUTAJ.

Czas pokaże, czy z podobnego rozwiązania skorzystają także inne tarnogórskie siłownie. Być może zawody zorganizuje również Strefa Ruchu, która planuje ponownie zaprosić swoich klubowiczów już w przyszłą środę, 4 października.

fot. Xtreme Fitness Tarnowskie Góry


Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Podsumowanie tygodnia 2

Podsumowanie tygodnia: nowe obostrzenia,...

Projekt bez tytułu 4

Podsumowanie tygodnia: nowe obostrzenia w...

Czerwona strefa tarnowskie gory1

Ostatni dzień w żółtej strefie. Od jutra nowe...

Medale skarbek tg

Cztery medale dla Srebrnego Miasta. Gratulacje...

Gwarek mecz online

Kibice Gwarka przed laptopami. Mecze...

Podsumowanie tygodnia

Podsumowanie tygodnia. Najciekawsze wiadomości,...

Koronawirus tarnowskie gory

Obostrzenia wracają. Cała Polska w żółtej strefie