Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych z tytułem Inspirator Kariery 2020

Zespół Szkół Budowlano - Architektonicznych w Tarnowskich Górach został wyróżniony spośród placówek z całego kraju. Nagrodę przyznał Instytut Pracy i Kariery.

Budowlanka tarnowskie gory

Inspirator Kariery 2020

Tarnogórskie szkoły od wielu lat pokazują, że ich kadra pedagogiczna dba o rozwój podopiecznych, co pokazują liczne wygrane w konkursach i olimpiadach. Niedawno powód do dumy zyskał Zespół Szkół Budowlano - Architektonicznych. Placówka uzyskała tytuł Inspirator Kariery 2020 w kategorii edukacja. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wymieniło następujących laureatów:

  • Zespół Szkół Łączności w Krakowie
  • Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie
  • Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu
  • Przedszkole Miejskie nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie
  • Przedszkole nr 15 „Ekolaczki” w Zawierciu
  • Instytut Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
  • Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach
  • Zespół Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim

- Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kapituła konkursu Inspirator Kariery wyłoniła laureatów edycji 2020! Mamy zaszczyt ogłosić, że Zespół Szkół Budowlano - Architektonicznych w Tarnowskich Górach otrzymał tytuł Inspirator Kariery 2020 w kategorii edukacja. Mamy to!!! Jedyni w powiecie! - cieszą się tarnogórzanie. - Brawo My! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego ogromnego sukcesu!

Inspirator Kariery jest konkursem propagującym dobre praktyki w obszarze kształcenia zawodowego. Wyróżnienia przyznawane są nie tylko placówkom edukacyjnym. W tym roku nagrodzono także trzy przedsiębiorstwa (Elektrotermia Sp. z o.o., Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. oraz Fakro Sp. z o.o.), a także jeden samorząd: Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

- Tytuł Inspiratora Kariery to szczególne wyróżnienie, przyznawane za profesjonalizm oraz wysokie standardy działania w dziedzinie kształcenia zawodowego. Każdego roku będziemy wyróżniać i promować tych przedstawicieli środowiska samorządowego, edukacyjnego i biznesowego, którzy szczególnie zaangażowali się w doskonalenie kształcenia zawodowego - opowiadają organizatorzy.

Rozpoczęło się już przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji konkursu. Dokumenty przesyłać można mailowo (biuro@kariera.org.pl) do 31.12.2021 roku. Natomiast tarnogórska Budowlanka zaprasza wszystkich zainteresowanych ósmoklasistów na kwietniowe Dni Otwarte.

fot. Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon