Tarnogórski klub muzyczny Onyx wraca do gry!

Onyx Club to tarnogórski klub muzyczny, który słynie z legendarnych imprez tematycznych, koncertów, a także niezwykłych pokazów. Na scenie Onyxu gościli artyści wielkiego formatu, doprowadzający publiczność do czerwoności. Niestety, pandemia i towarzyszące jej obostrzenia mocno ograniczyły funkcjonowanie klubu. Onyx przez wiele miesięcy nie mógł regularnie grać. W tym trudnym czasie nie zapomniał o swoich klientach, proponując tymczasowe rozwiązanie – Cocktail Bar. Na całe szczęście sytuacja uległa zmianie i Onyx wraca do gry! Co przygotował dla swoich gości? Szczegóły poniżej.

Powrót do normalności

Zgadza się, po licznych, pandemicznych obostrzeniach Onyx Club wraca do regularnego grania. Na co mogą liczyć klubowicze? Oczywiście na niezapomnianą piątkową i sobotnią zabawę do samego rana. Dwa, niezależne parkiety DANCE & CLUB czekają na klubowiczów, spragnionych dobrej zabawy. Czy powrócą imprezy tematyczne? Owszem, a także koncerty znanych artystów oraz widowiskowe pokazy – o nich nie da się tak łatwo zapomnieć. Jeżeli Ślązacy pragną się rozerwać to z pewnością powinni odwiedzić Onyx Club i to w najbliższy weekend. Na klubowiczów czeka szereg atrakcji. Będzie się działo!

Onyx Club

Wieczór panieński w Onyxie? Dlaczego nie!

Onyx Club specjalizuje się w organizacji imprez i doskonale wypada na tym polu. Zatem dlaczego nie zorganizować wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, właśnie w tym miejscu? Team Onyxu zadba o wszystko. Zaproszeni goście skosztują dobrze skomponowanych drinków, wybornego jedzenia, a jeżeli będą chcieli bawić się we własnym gronie mogą zdecydować się na wynajęcie loży i to w strefie VIP. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w Onyxie zorganizować urodziny. Brzmi dobrze, prawda?

Od 2003 roku Onyx gra w rytmie Śląska

Zgadza się i na przestrzeni tych lat wiele się zmieniło. Co widać po wnętrzu klubu, a także różnorodnej ofercie, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zaznaczyć, że właśnie w tym roku Onyx będzie obchodził swoje 19-ste urodziny. Czego mogą się spodziewać klubowicze? Zabawy na najwyższym poziomie, atrakcji i wiele więcej. Jedno jest pewne, warto śledzić nadchodzące imprezy Onyxu, bo ta z okazji 19-stych urodziny przejdzie do historii.

Onyx Club

Brak planów na weekendowy wieczór? Odwiedź Onyx Club i postaw na dobrą zabawę!

Onyx Music Club zaprasza!
FACEBOOK | INSTAGRAM

ul. Ks. Lewka 9
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. 603 858 585
e-mail: info@onyxclub.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon