Tarnogórski Piknik Militarny 2022. Jakie atrakcje czekają na gości w tym roku?

Przed nami trzecia odsłona wydarzenia, które cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców i gości. Warto zarezerwować sobie pierwszy weekend września, bo będzie się działo...

Urszula Gołkowska
Tarnowskie Góry piknik militarny

III Tarnogórski Piknik Militarny

Impreza przypadnie do gustu zarówno znawcom wojskowego sprzętu, jak i osobom, które jeszcze nie interesowały się tym tematem. Specjalne atrakcje przewidziano także dla najmłodszych gości.

Wydarzenie potrwa dwa dni: 3-4 września (sobota - niedziela). Będzie mieć miejsce przy Hali Sportowej (ul. Obwodnica 8). Wstęp bezpłatny.

Co czeka nas w tym roku? Organizatorzy przewidują między innymi wystawę pojazdów Wojska Polskiego, paradę oraz pokaz, tank crash. Zainteresowani będą mogli nawet wejść i przejechać się w pojeździe militarnym, spróbować swoich sił na strzelnicy ASG, poczęstować się grochówką i zobaczyć wczesnośredniowieczny obóz.

III Tarnogórski Piknik Militarny
Garnizon Górnośląski
- Czołgiem! Już teraz zapraszamy serdecznie zarówno wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór, okolic, jak i tych z odległych krańców Polski na III Tarnogórski Piknik Militarny - zachęca organizator, Śląska Fundacja Pasjonatów Techniki Militarnej "Garnizon Górnośląski".

Jak tarnogórzanie bawili się podczas imprezy w zeszłym roku? Zobaczcie sami!

II Tarnogórski Piknik Militarny 2021

Może Cię zainteresować:

II Tarnogórski Piknik Militarny 2021 trwa. Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Autor: Urszula Gołkowska

04/09/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon