Tarnogórskie seniorki podbiły kolejną scenę. Tym razem zaprezentowały światu "Jamesa Bonda"

Studentki UTW z naszego miasta znów pokazały, że taniec nie zna ograniczeń. Ich układ choreograficzny podbił serca publiczności.

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tarnowskich Górach nie wiedzą, co to nuda. Na przykład w ostatni weekend nasze reprezentantki udały się do Oświęcimia, gdzie wzięły udział w VII Oświęcimskich Spotkaniach Artystycznych Seniorów. Wydarzenie miało na celu popularyzację twórczości artystycznej jako atrakcyjnej formy aktywnego stylu życia, prezentację dokonań twórczych, wymianę doświadczeń artystycznych, ale także integrację twórczych grup seniorów.

- Seniorzy występowali w różnych kategoriach artystycznych. Występowały zespoły wokalne, kabarety, chóry, zespoły taneczne i grupy prezentujące małe formy teatralne, a działające w strukturach Uniwersytetów Trzeciego Wieku - wspominają tarnogórzanie.

Studentki z naszego miasta w ramach grupy "Się chce" zaprezentowały się tanecznie. Wykonały układ zatytułowany "James Bond". Tancerki poprowadziła Marzenie Kobryń. Założycielka MK Studio ułożyła choreografię oraz ćwiczyła z seniorkami. Efekt końcowy bardzo spodobał się publiczności. Zresztą, jak mogłoby być inaczej, jeśli na scenie pojawia się UTW z Tarnowskich Gór?

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon