Tarnogórzanie w Ninja Warrior Polska. Kogo zobaczymy w najbliższym odcinku?

Reprezentanci naszego miasta mają okazję zabłysnąć przed telewidzami. Wezmą udział we wtorkowym odcinku znanego show.

Ninja Warrior Polska
Ninja Warrior Polska - Tarnowskie Góry

Ninja Warriors z Tarnowskich Gór

We wtorek emitowany będzie kolejny odcinek popularnego show Polsatu, w którym zawodnicy pokonują tory przeszkód.

- W programie udowadniają, że niemożliwe nie istnieje, a granice ludzkiej wytrzymałości są po to, aby je przekraczać - opowiadają organizatorzy. - Uczestnicy muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny - tłumaczą.

28 września o godzinie 20:05 warto zasiąść przed ekranem i zobaczyć, jak ze sportowym wyzwaniem poradzą sobie tarnogórscy zawodnicy: Krystyna Sitko i Michał Grzybowski. Co o nich wiemy?

- Krystyna Sitko z Tarnowskich Gór pracuje jako architekt w biurze projektowym przy inwestycjach przemysłowym. Ma na swoim koncie dokonania naukowe z pogranicza socjopatologii procesu inwestycyjnego. Rozważa nawet doktorat w tej dziedzinie. Sport to jej druga wielka miłość - podają organizatorzy programu.
- Michał Grzybowski z Tarnowskich Gór debiutuje na słynnym torze przeszkód. Pracuje w parku trampolin, gdzie łączy pracę z pasją. Jego zainteresowania to książki biograficzne, filmy, seriale oraz muzyka - informują.

Zapraszamy do kibicowania naszym reprezentantom, a im samym życzymy powodzenia!

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon