Tarnowskie Góry. Impreza w czasie pandemii. Za atak na policjanta czeka go do 3 lat za kratami

W niedzielę, 9 maja pewien mieszkaniec naszego miasta postanowił zorganizować imprezę. Odbywała się ona w jego domu i być może nikt by się nawet o niej nie dowiedział, gdyby nie zbyt głośne zachowanie uczestników zabawy...

Tarnowskie gory zatrzymanie

Cela zamiast domówki

Dyżurny tarnogórskiej jednostki otrzymał zawiadomienie o zakłóceniu ciszy nocnej. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres na Osiedlu Andersa. Na miejscu przekonali się o słuszności słów osoby zgłaszającej problem.

- Podczas próby wylegitymowania właściciela mieszkania, ten odmówił podania swoich danych personalnych. W trakcie czynności wykonywanych z właścicielem mieszkania 22-letni uczestnik imprezy zaczął wyzywać policjantów, używając wulgaryzmów i pomimo upomnień zaczął szarpać jednego z policjantów - informują mundurowi.

Obezwładniony agresor trafił do celi. W poniedziałek, 10 maja postawiono my zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących policjantów. Za popełnione czyny młodemu mieszkańcowi Bytomia grozi spędzenie nawet trzech lat w więzieniu.

Na komisariat trafił również 30-letni właściciel mieszkania. Tam policjanci ustalili jego dane personalne.

Kalety. Pijany kierowca zatrzymany. Zareagował świadek zdarzenia

Zupełnie pijany jechał na szczepienie. Po drodze spowodował wypadek

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon