Tarnowskie Góry. Kraksa na DK78. Zderzyły się z sobą trzy samochody

W naszym mieście doszło do kolizji, która wyglądała bardzo groźnie. Kierująca samochodem ze zmęczenia zjechała na przeciwny pas ruchu. Tam zderzyła się z dwoma innymi pojazdami.

Kolizja trzech samochodów w Tarnowskich Górach

Dla 54-letniej kierującej to nie był dobry początek tygodnia. W poniedziałek, 11 marca, po godzinie 6:00 policjanci zostali zadysponowani do obsługi poważnego zdarzenia drogowego. Na drodze krajowej nr 78 doszło do dużej kolizji. Na ulicy Gliwickiej zderzyły się z sobą trzy samochody. Okazało się, że kobieta prowadząca peugeota zasnęła za kierownicą. Pojazd zjechał na przeciwny pas. Niestety nie był on pusty. Samochód zderzył się ze skodą i volvo. Kierowcy mogą mówić o niemałym szczęściu - nikomu nic się nie stało. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem za spowodowanie kolizji.

- Pamiętajmy, że zmęczony kierowca, to niebezpieczny kierowca. Powinniśmy zawsze brać pod uwagę, w jakiej znajdujemy się kondycji, zanim wsiądziemy za kółko. Bądźmy rozsądni, aby nie dopuścić do podobnych zdarzeń - przypominają mundurowi.

    Subskrybuj tarnowskiegory.info

    google news icon