Tarnowskie Góry Kryminalnie. Premiera już w marcu!

Przed nami premiera książki "Tarnowskie Góry Kryminalnie". Czyje opowiadania tym razem ukażą się w nowym tomie?

Tarnowskie gory kryminalnie

Historie z dreszczykiem

Były już "Tarnowskie Góry Fantastycznie", a nawet "Tarnowskie Góry Fantastycznie 2". Ostatnia z tych książek ukazała się całkiem niedawno. Na witrynach księgarni zagościła we wrześniu 2020 roku. Historie, jakie mogliśmy dzięki niej poznać, przenosiły nas w przeszłość, inne w odległą przyszłość, wszystkie natomiast łączyło wspólne miejsce wydarzeń, czyli oczywiście Srebrne Miasto. Ma ono ogromny potencjał artystyczny, nic dziwnego więc, że od lat staje się inspiracją dla wielu artystów, również pisarzy. W tym roku wydawnictwo Almaz zaprasza nas do wzięcia udziału w zupełnie innej przygodzie.

Szykuje się prawdziwa uczta literacka dla miłośników opowieści mrożących krew w żyłach. Już 12 marca odbędzie się premiera nowego tomu: "Tarnowskie Góry Kryminalnie".

- Tarnowskie Góry jako teatr zbrodni? Czemu nie! Opowiadania zebrane w tym tomie są bardzo różnorodne, mroczne bądź zabawne, a niektóre sięgają w barwnie nakreśloną historyczną przeszłość lub w klimatyczną cyberpunkową przyszłość. Łączy je jedno – nakreślona z werwą kryminalna intryga, która z pewnością zaspokoi apetyt każdego miłośnika gatunku - czytamy w opisie.

Wśród autorów zbioru opowiadań znajdziemy nazwiska takie jak Banach, Chodkowska, Dębski, Mazalik, Sawicki, czy Ziębiński. Z niecierpliwością czekamy, kiedy nowa książka pojawi się w księgarniach. Wszystkim, którzy nie znają jeszcze poprzednich tomów, radzimy zajrzeć do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie można je wypożyczyć.

fot. Wydawnictwo Almaz

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon