Tarnowskie Góry przygotowują się na 14 lutego. Na rynku pojawiła się nowa niespodzianka

Już jutro wiele osób świętować będzie dzień zakochanych. Z tej okazji w przestrzeni publicznej miasta znajdziemy walentynkowe motywy. Po zmroku warto przejść się na rynek.

Walentynki w Tarnowskich Górach

Osoby szukające romantycznego miejsca mogą skorzystać z nowego wystroju głównego placu miasta. Pojawił się tam tematyczny mapping. W okresie świątecznym na fasadach kamienic mogliśmy oglądać zimowe ornamenty. Teraz zastąpiły je róże i serduszka.

- Już teraz wiemy, że dni są tylko po to, by do TG wracać każdą nocą złotą… Właśnie odpaliliśmy "Walentynkowy mapping" na tarnogórskim Rynku! - zapowiedzieli wczoraj, 12 lutego, urzędnicy miejscy.

Na środku rynku na zakochanych czeka jeszcze jedna ozdoba. To duża instalacja w kształcie serca. Pozostanie z nami do czwartku, 15 lutego. Urząd Miasta zaprasza do walentynkowego konkursu związanego z instalacją. Zasady są proste.

  1. Robimy sobie zdjęcie na tle tarnogórskiego serca.
  2. Publikujemy fotografię na Instagramie z hasztagiem #ilovetg.
  3. Czekamy na wyniki.

Oprócz samodzielnie wykonanego pamiątkowego zdjęcia autorzy najlepszych prac mogą liczyć na prezenty od organizatorów wyzwania. Na zwycięzców czekają tarnogórskie gadżety.

Tarnowskie Góry kwiaciarnie

Może Cię zainteresować:

Prezent na Walentynki last minute. Kwiaciarnie w Tarnowskich Górach - adresy i godziny otwarcia

Autor: Urszula Gołkowska

14/02/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon