Tarnowskie Góry. Wypadek przy ulicy Piłsudskiego. Policja poszukuje świadków zdarzenia

W tym tygodniu w centrum miasta doszło do niebezpiecznej sytuacji. Poszkodowana została 69-letnia rowerzystka. Funkcjonariusze proszą o kontakt świadków zdarzenia.

Tarnowskie Góry policja

Wypadek w Tarnowskich Górach

W ostatni poniedziałek, 24 października, miał miejsce wypadek z udziałem samochodu i rowerzysty. Do sytuacji doszło około godziny 15:00 przy ulicy Piłsudzkiego, a dokładniej przy wjeździe na parking II LO im. Staszica.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem typu SUV koloru jasnego stał i czekał na włączenie się do ruchu. Wtedy doszło do kontaktu samochodu z rowerzystką, która jechała po chodniku - opisują zdarzenie mundurowi. - Kierujący mógł być nieświadomy kontaktu i odjechał z miejsca zdarzenia.

W wyniku wypadku poszkodowana została 69-letnia rowerzystka. Tarnogórzanka trafiła do szpitala.

Policjanci poszukują osób, które były świadkami tego zdarzenia, przejeżdżały w pobliżu i posiadają wideorejestratory czy przechodziły tą trasą o wskazanej porze. Z mundurowymi można się skontaktować dzwoniąc pod numer telefonu 47 853 42 55 lub 112 albo odwiedzając siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach przy ul. Bytomskiej 6.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon