Tarnowskie Góry. Zderzenie trzech samochodów osobowych. Sprawca nie miał uprawnień

Pewien mieszkaniec Miasteczka Śląskiego postanowił wsiąść za kierownicę pomimo braku uprawnień. Jak nietrudno się domyślić, nie skończyło się to dobrze. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

Kradzież tarnowskie Góry

Kolizja w Tarnowskich Górach

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowy wieczór, 7 listopada. Na ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach zderzyły się z sobą trzy pojazdy. Jak ustalili policjanci, wszystko zaczęło się od tego, że kierowca audi nie zachował odpowiedniego odstępu od poprzedzającego go samochodu. Uderzył w forda, który z kolei zderzył się z mercedesem.

Na miejsce przybył zespół ratowniczy. Na szczęście nikt z uczestników kolizji nie został poważnie poszkodowany. Policja ukarała sprawcę zdarzenia mandatem w wysokości 2 000 złotych. Na tym sprawa mogłaby się zakończyć, okazało się jednak, że kierowca audi w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę. 20-latek nie miał do tego uprawnień. Teraz grozi mu grzywna, nie niższa niż 1 500 złotych, a także zakaz prowadzenia pojazdów określonej kategorii na okres od 6 miesięcy do nawet 3 lat.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon