Tarnowskie Góry znów jako plan teledysku. Tym razem promuje płytę Czesława Mozila

Nasze miasto pojawiło się w kolejnym nagraniu w ramach projektu Grajkowie Przyszłości. W teledysku zobaczymy Czesława Mozila, Annę Brachaczek i naszych młodych muzyków.

Jak się "szybuje" w Tarnowskich Górach?

Całkiem nieźle. Tak przynajmniej wynika z piosenki zaprezentowanej szerszej publiczności 16 grudnia. Czesław Mozil przedstawił kolejny utwór z nowej płyty "Inwazja Nerdów". To projekt realizowany z młodymi muzykami z różnych stron kraju. Artysta pojawił się także w Tarnowskich Górach. Tutaj razem ze Śląskimi Smykami oraz Anną Brachaczek powstał teledysk do "Szybowania". Wiele osób bez trudu rozpozna charakterystyczne tarnogórskie lokacje: rynek, Park Miejski czy bibliotekę.

Zdjęcia z prac nad nagraniem zobaczyć można poniżej.

W Tarnowskich Górach powstaje teledysk z udziałem Czesława Mozila. Zobaczcie film z przygotowań

Mozil & Śląskie Smyki

Na ten koncert przyszło nam poczekać zdecydowanie więcej, niż się spodziewaliśmy. Niestety "ulewa stulecia" popsuła plany organizatorów Gwarów. Przypomnijmy, że to właśnie wtedy na scenie miał wystąpić znany artysta oraz młodzi tarnogórzanie. Już wtedy zaczęto myśleć o planie B - nowym koncercie. Doczekaliśmy się.

Wydarzenie odbyło się w ostatni piątek, 16 grudnia. W Tarnogórskim Centrum Kultury Czesław Mozil i początkujący artyści wystąpili dwa razu w ciągu jednego wieczoru. Jednocześnie uświetnili galę przyznania Nagród Burmistrza dla ludzi kultury. W repertuarze pojawiły się utwory z najnowszej płyty Mozila i Grajków Przyszłości - "Inwazja Nerdów". Młodym tarnogórskim artystom towarzyszył także Kameralny Zespół Wokalny „In Tempore” z Tarnowskich Gór.

Klio kręcony w WSP nr 3

Może Cię zainteresować:

W tarnogórskim szpitalu kręcono teledysk. Muzycy chcą nagłośnić problem zaburzeń psychicznych

Autor: Redakcja TG

10/12/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon