Góry Kultury wygrały konkurs NieBezpieczni w sieci. Projekt zrealizuje agencja reklamowa

Tarnogórskie Stowarzyszenie Góry Kultury wygrało ogłoszony przez Ministerstwo Cyfryzacji konkurs dla organizacji pozarządowych pod nazwą „(Nie)Bezpieczni w sieci”. Przygotowało najlepszą kampanię edukacyjną, która ma uświadamiać o bezpiecznym korzystaniu z sieci. Pomysł zostanie zrealizowany przez profesjonalną agencję reklamową.

Siec

Konkurencja była spora. Na konkurs wpłynęło łącznie 28 zgłoszeń. Pomysły oceniano pod względem: pomysłowości i kreatywności, wykonalności i realności założeń, trafności, trwałości i oczywiście – spójności z celami kampanii, a także dopasowania narzędzi komunikacji do grupy docelowej i tematyki kampanii, aktualności oraz znaczenia podejmowanych w kampanii zagadnień i innowacyjności kampanii. Wygrany projekt zgłosiły Sylwia Jata oraz Anna Gołkowska-Dymarczyk z Góry Kultury. Wkrótce zrealizuje go profesjonalna agencja reklamowa i będzie dostępny w ogólnopolskich mediach i internecie. Do fundacji trafi 10 000 zł nagrody pieniężnej. Budżet, który przeznaczony zostanie na realizację kampanii na bazie pomysłu „Bezpieczeństwo to nie bajka” to 300 000 zł.


- Zainteresowałyśmy się konkursem, mimo że nie mamy zbyt wielu doświadczeń w takich kampaniach. Postanowiłyśmy wykorzystać bajki - zagrożenie w bajce równa się zagrożeniu w sieci, stąd nazwa - Bezpieczeństwo to nie bajka - mówi Anna Gołkowska Dymarczyk. - Wybrałyśmy 4 bajki, do nich dopasowałyśmy zagrożenia. Pomysł okazał się genialny w swojej prostocie. Projekt wezmą teraz w swoje ręce profesjonaliści i to bardzo nas cieszy. Teraz czekają nas rozmowy z agencją i domem mediowym - dodaje.Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry 2022

Pierwsze wyniki Narodowego Spisu Powszechnego 2021

Tarnowskie Góry. IV Gala Strażacka 2022

Najlepsi strażacy w powiecie tarnogórskim wybrani

Ambasador Japonii w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

Ambasador Japonii w Tarnowskich Górach

Zmarł ksiądz Kazimierz Szalasta

Zmarł ksiądz Kazimierz Szalasta. Był proboszczem Kaletach

Tarnowskie Góry. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Tarnowskie Góry. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Tarnowskie Góry info

Podsumowanie tygodnia 09.-15.08

Kurna Chata, Tarnowskie Góry

Burmistrz w sprawie Kurnej Chaty