Tragiczne zdarzenie w Tworogu. Na dziś zaplanowano przesłuchanie zatrzymanego

Dzisiaj, 25 stycznia, policjanci podali o nowe informacje w sprawie zdarzenia kryminalnego, do jakiego doszło na terenie powiatu tarnogórskiego. W czynnościach bierze udział prokurator rejonowy.

Tworog policja

23 stycznia funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach otrzymali bardzo poważne wezwanie. Informacja dotyczyła "zdarzenia kryminalnego" w Tworogu.

- Policjanci, w jednym z pomieszczeń gospodarczych, na terenie prywatnej posesji ujawnili zwłoki 30-letniej kobiety. Do sprawy został zatrzymany 30-letni mężczyzna - podaje oficer prasowy sierż. szt. Kamil Kubica.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach. Rano 25 stycznia funkcjonariusze przedstawili nowe szczegóły sprawy.

- Informuję, że w chwili obecnej powinna trwać sekcja zwłok kobiety, a w godzinach przedpołudniowych zatrzymany 30-latek ma zostać przesłuchany w charakterze podejrzanego przez prokuratora rejonowego. Po tej czynności prawdopodobnie prokurator wystosuje wniosek o tymczasowe aresztowanie, które rozpatrzy tarnogórski sąd - przekazał oficer prasowy sierż. szt. Kamil Kubica.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon