Wypadek na Wyszyńskiego. Smutny finał Walentynek

Wypadek tg

Wczoraj wieczorem doszło do poważnego wypadku w centrum Tarnowskich Gór. Młody kierowca samochodu zderzył się z autobusem.

Czołówka w środku miasta 

Zdarzenie miało miejsce około godziny 19:00 na ulicy Wyszyńskiego. 

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 22-letni kierowca samochodu osobowego marki Fiat Panda, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem komunikacji miejskiej - tłumaczą tarnogórscy policjanci.

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy, ratowników oraz strażaków. Mężczyzna, który prowadził samochód oraz kierowca autobusu zostali przewiezieni do szpitala. Badanie nie wykryło alkoholu w ich organizmach. Trzem pasażerom transportu miejskiego na szczęście nic się nie stało. Śledczy z tarnogórskiej komendy są w trakcie wyjaśniania przyczyn wypadku.

Policjanci proszą o ostrożność na drogach zwłaszcza teraz, kiedy warunki na jezdni pozostawiają wiele do życzenia. Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy mogą nie poradzić sobie, gdy niespodziewanie samochód wpadnie w poślizg.

Po raz kolejny apelujemy o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy! Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy przede wszystkim od nas samych, w tym od samopoczucia i stanu zdrowia kierowcy, sposobu jazdy, kultury na drodze i przygotowania pojazdu do podróży - dodają. 

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach 

Wypadek tg

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: