Tragiczny wypadek na autostradzie A27 w Niemczech. Nie żyje 25-letni tarnogórzanin

Na autostradzie A27 w Niemczech w kierunku Walsrode w Dolnej Saksonii między węzłami Verden-Ost i Walsrode-West doszło do tragicznego wypadku samochodowego. 25-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, przedarł się przez barierki ochronne i uderzył w drzewo. Uczestnik wypadku zginął na miejscu, pochodził z Tarnowskich Gór.

NDR.de
Wypadek Walsrode - nie żyje 25-letni tarnogórzanin

Jak donosi niemiecki portal pressportal.de do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 grudnia przed godziną 4:00. 25-letni tarnogórzanin jechał pojazdem marki Opel w kierunku Walsrode. Według wstępnych informacji kierujący zjechał samochodem z prawego pasa ruchu i tam zderzył się z barierą ochronną.

Opel przedarł się przez barierki ochronne, a następnie wjechał w boczną przestrzeń, gdzie uderzył w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu. W wypadku nie uczestniczyły osoby trzecie. Samochód tarnogórzanina został doszczętnie zniszczony.

Przyczyną wypadku była oblodzona jezdnia

Droga na miejscu zdarzenia została całkowicie zamknięta do godziny 6:20. Na miejsce wezwano służby: pogotowie ratunkowe, straż pożarną oraz policję autostradową, która zabezpieczała miejsce zdarzenia. Niemiecki portal pressportal.de powołując się na informacje niemieckiej policji donosi, że jezdnia w miejscu zdarzenia była oblodzona.

Z naszych nieoficjalnych wiadomości wynika, że 25-letni tarnogórzanin mieszkał w dzielnicy Rybna. Mężczyzna pracował na co dzień w Niemczech, a auto było zarejestrowane na firmę, w której był zatrudniony.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry - wypadek na obwodnicy

Bardzo niebezpieczny wypadek na obwodnicy

Tarnowskie Góry - oszuści telefoniczni

Fałszywi policjanci i wnuczkowie znów w naszym powiecie

Tarnowskie Góry. Rozbój na dworcu autobusowym

Rozbój w centrum miasta. Napastnik groził nożem nastolatkowi

Wypadek w Tąpkowicach

Wypadek w Tąpkowicach. Droga zablokowana

Szkła Podstawowa w Przezchlebiu - zajęcia z programowania

Gmina Zbrosławice. Zajęcia z robotyki dla małych

Urząd Miasta Tarnowskie Góry, godziny otwarcia

Urząd Miejski ogranicza przyjmowanie petentów

Zakłady Chemiczne Tarnowskie Góry

Informacje w temacie Zakładów Chemicznych "Tarnowskie Góry".