Tragiczny wypadek na autostradzie A27 w Niemczech. Nie żyje 25-letni tarnogórzanin

Na autostradzie A27 w Niemczech w kierunku Walsrode w Dolnej Saksonii między węzłami Verden-Ost i Walsrode-West doszło do tragicznego wypadku samochodowego. 25-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, przedarł się przez barierki ochronne i uderzył w drzewo. Uczestnik wypadku zginął na miejscu, pochodził z Tarnowskich Gór.

NDR.de
Wypadek Walsrode - nie żyje 25-letni tarnogórzanin

Jak donosi niemiecki portal pressportal.de do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 grudnia przed godziną 4:00. 25-letni tarnogórzanin jechał pojazdem marki Opel w kierunku Walsrode. Według wstępnych informacji kierujący zjechał samochodem z prawego pasa ruchu i tam zderzył się z barierą ochronną.

Opel przedarł się przez barierki ochronne, a następnie wjechał w boczną przestrzeń, gdzie uderzył w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu. W wypadku nie uczestniczyły osoby trzecie. Samochód tarnogórzanina został doszczętnie zniszczony.

Przyczyną wypadku była oblodzona jezdnia

Droga na miejscu zdarzenia została całkowicie zamknięta do godziny 6:20. Na miejsce wezwano służby: pogotowie ratunkowe, straż pożarną oraz policję autostradową, która zabezpieczała miejsce zdarzenia. Niemiecki portal pressportal.de powołując się na informacje niemieckiej policji donosi, że jezdnia w miejscu zdarzenia była oblodzona.

Z naszych nieoficjalnych wiadomości wynika, że 25-letni tarnogórzanin mieszkał w dzielnicy Rybna. Mężczyzna pracował na co dzień w Niemczech, a auto było zarejestrowane na firmę, w której był zatrudniony.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry - wypadek na obwodnicy

Bardzo niebezpieczny wypadek na obwodnicy

Tarnowskie Góry - oszuści telefoniczni

Fałszywi policjanci i wnuczkowie znów w naszym powiecie

Tarnowskie Góry. Rozbój na dworcu autobusowym

Rozbój w centrum miasta. Napastnik groził nożem nastolatkowi

Tarnowskie Góry panorama

Wieża widokowa na Górze Cipiorg? Radny interpeluje

Tarnowskie Góry 2022 01 18 T112441 597

Ciążył na nim zakaz prowadzenia. Wpadł przez brak maseczki

Tarnowskie Góry ZTM

Nowe kasowniki w autobusach ZTM. Wypowiedzą się mieszkańcy

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia

Powiat tarnogórski. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn