Tragiczny wypadek na tarnogórskiej Obwodnicy. Nie żyje młody mężczyzna

Podczas weekendu funkcjonariusze zostali powiadomieni o motocykliście, który zderzył się ze słupem. Pomimo zaangażowania służb, kierowcy nie udało się uratować.

Tragedia w Tarnowskich Górach

W nocy z piątku na sobotę, 23 września, około godziny 2:30 zgłaszający przekazał policjantom informację o wypadku. Doszło do niego na skrzyżowaniu ulicy Bytomskiej z Obwodnicą. Z niewiadomych przyczyny kierowca motocyklu zjechał z jezdni i uderzył w słup sygnalizacji świetlnej.

Na miejsce zadysponowano policjantów oraz ratowników medycznych. Służby podjęły akcję ratunkową, ale niestety nie udało im się uratować kierowcy pojazdu. Był nim 21-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór. Prokurator polecił zabezpieczenie ciała mężczyzny do sekcji zwłok. Funkcjonariusze będą wyjaśniać szczegóły wypadku.

- Pamiętajmy, że nadmierna prędkość i pośpiech mogą przyczynić się do powstania tak poważnych zdarzeń, jak to. Dlatego zaplanujmy podróż w taki sposób, aby bez pośpiechu dotrzeć do celu i swoim zachowaniem na drodze nie stworzyć zagrożenia dla siebie i innych użytkowników dróg - dodają mundurowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon