Trzy wypadki jednego dnia. To nie był dobry początek tygodnia

Wczoraj, 7 czerwca, w ciągu zaledwie kilku godzin na drogach naszego powiatu doszło do trzech wypadków. Na szczęście wszyscy poszkodowani przeżyli, ale mogło skończyć się o wiele gorzej...

Wypadek w gminie Tworóg

Potrącenie rowerzysty

Pierwsza sytuacja wydarzyła się już o godzinie 5:30. Na ulicy Bytomskiej w Wieszowie 30-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego potrącił niewiele starszego rowerzystę. Poszkodowany trafił do szpitala.

Nie ustąpił pierwszeństwa

Niedługo później, o godzinie 8:00 do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Jasionie (gmina Zbrosławice). Jak podają policjanci, 62-letni kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa 42-letniemu kierowcy forda. Drugi z mężczyzn został ranny i przewieziono go do szpitala.

Zderzenie tirów

Ostatni z wypadów miał miejsce w gminie Tworóg. Na drodze krajowej nr 11 bytomianin, kierujący samochodem ciężarowym marki Daf, najechał na tył innej ciężarówki. 47-latek doznał poważnego urazu klatki piersiowej.

- Na miejscu wypadków pracowali strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia, a także zorganizowali objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego - informują funkcjonariusze. - Szczegóły dotyczące okoliczności i przyczyn wypadków badają tarnogórscy śledczy. Apelujemy o rozważną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, lepiej dojechać później, ale bezpiecznie - przypominają.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Wieszowa utrudnienia drogowe

Tragiczny wypadek w Wieszowie. Nie żyje...

Wypadek w Ożarowicach

Wypadek w Ożarowicach. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na Obwodnicy

Wypadek na Obwodnicy. Samochód uderzył w drzewo

Powiat tarnogórski, wypadek

Kolejni ranni. Trzy wypadki w powiecie tarnogórskim

Tarnowskie Góry gazeta

Podsumowanie tygodnia 08.-14.11

Tarnowskie Góry info

Podsumowanie tygodnia 06.-12.09

Pijany kierowca zatrzymany w Tarnowskich Górach

Wsiadł za kierownicę. W organizmie miał 3 promile alkoholu