Urząd Miejski w Tarnowskich Górach ogranicza przyjmowanie petentów. O czym warto wiedzieć?

Od najbliższego poniedziałku, 24 stycznia, szykują się ważne zmiany. Interesanci nie załatwią wszystkich spraw osobiście.

Urszula Gołkowska
Urząd Miasta Tarnowskie Góry, godziny otwarcia

Zmiany w pracy Urzędu Miasta

Urzędnicy ogłosili ograniczenie możliwości osobistych wizyt w budynkach. Petenci będą przyjmowani tylko na parterze. Zaleca się kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem platformy e-PUAP. Pisma można składać do specjalnych urn znajdujących się na korytarzach.

- W przypadku zaistnienia konieczności osobistego załatwienia sprawy (w szczególności sprawy z zakresu rejestracji stanu cywilnego, ewidencji ludności i dowodów osobistych, świadczenia usług komunalnych, budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego, ochrony środowiska, korzystania z wód, działalności gospodarczej) przyjęcie Stron odbywa się w budynku przy ul. Sienkiewicza 2, przy ul. Sienkiewicza 2a i na Rynku 4, w wyznaczonej strefie bezpieczeństwa - informują urzędnicy.
- W takiej sytuacji Strony przyjmowane będą po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym, omówieniu sprawy z właściwym pracownikiem i uzgodnieniu terminu - dodają.

Numery kontaktowe do poszczególnych wydziałów dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Co więcej, zmieniają się godziny otwarcia. Co najmniej do 28 lutego Urząd będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

Urząd Miasta w Tarnowskich Górach pracuje zdalnie
UM Tarnowskie Góry

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon