Uwaga kierowcy! Dziś spore utrudnienia w centrum Tarnowskich Gór

Dzisiaj, 4 marca, mieszkańcy mogą spodziewać się uciążliwości na jezdniach. Mają one związek z drogowymi pracami remontowymi. Część z nich potrwa do jutra, 5 marca.

Prace drogowe w centrum TG

Poniedziałek nie rozpoczął się dla kierowców najprzyjemniej. W dwóch miejscach w centrum napotkamy na roboty drogowe. Na ulicy Sienkiewicza trwa nakładanie asfaltu. Utrudnienia powinny zakończyć się dziś, 4 marca.

- Prace pomiędzy rondem im. Bractwa Kurkowego a rondem Ranoszka obok ścieżki pieszo-rowerowej potrwają co najmniej do godz. 15:00. Przez dużą część tego czasu, w trakcie układania nawierzchni i walcowania, odcinek będzie zamknięty dla ruchu - informuje Urząd Miasta.

To niestety nie wszystko. Trudności z przejazdem pojawią się także przy rondzie im. Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej. Tam działania będą realizowane do jutra, 5 marca.

- Prace trwają na ścieżce rowerowej zbudowanej kilka lat temu przez Powiat na obrzeżach ronda SMZT. Firma - na zlecenie Powiatu - poprawia odwodnienie terenu - podają urzędnicy.
Remont Placu TPD w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Ruszyła przebudowa placu TPD w Tarnowskich Górach. Skwer czekają duże zmiany

Autor: Urszula Gołkowska

16/02/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon