Uwaga! Kino samochodowe zostało odwołane! Wszystko przez prognozę pogody

Kina samochodowego, które miało odbyć się dzisiaj (9.07 2021) niestety nie będzie. Wydarzenie zostało odwołane, bo komunikaty Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej donoszą o możliwych burzach i opadach deszczu.

Kino samochodowe zostało odwołane!

Urząd Miejski w Tarnowskich Górach dosłownie przed chwilą opublikował komunikat o odwołaniu kina samochodowego, które miało się odbyć dzisiaj o godz. 20.30 na terenie pomiędzy Castoramą a Halą Sportową w Tarnowskich Górach, znajdujący się przy Obwodnicy, ul. Bałtyckiej oraz ul. Olimpijczyków.

– Ze względu na niekorzystną prognozę pogody zaplanowane na dzisiaj #KinoSamochodowe zostało odwołane! – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach. - Zapraszamy jednak jeszcze w ostatnie dwa lipcowe piątki przy sprzyjających warunkach na drugą edycję Kina Samochodowego w Tarnowskich Górach oraz w sierpniowe wtorki – dodają urzędnicy.

Kino samochodowe. Kiedy się odbędzie?

Seanse lipcowe - #filmowepiatki:

  • 23 lipca (piątek) - godz. 20.30,
  • 30 lipca (piątek) - godz. 20.30.

Seanse sierpniowe - #filmowewtorki:

  • 3 sierpnia (wtorek) - godz. 20.30,
  • 17 sierpnia (wtorek) - godz. 20.30,
  • 31 sierpnia (wtorek) - godz. 20.30.

Jak zapowiada Urząd Miejski, przed każdym seansem usłyszymy znane utwory muzyki filmowej i popularnej, w aranżacjach na skrzypce elektryczne, w wykonaniu Magdy Warmińskiej - Lena The Violinist! Skrzypaczka Magda jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Posiada na swoim koncie liczne nagrania płytowe, występy podczas międzynarodowych festiwali i programów TV, a także na jednej scenie m. in. z: Edytą Górniak, Andrzejem Piasecznym, Kubą Badachem czy Darią Zawiałow. Wraz z rozmaitymi składami instrumentalnymi koncertowała m. in. w Niemczech, Danii, Hiszpanii, Chinach i USA.

Seanse tradycyjnie będą odbywały się na terenie pomiędzy Castoramą a Halą Sportową w Tarnowskich Górach, znajdujący się przy Obwodnicy, ul. Bałtyckiej oraz ul. Olimpijczyków. Wjazd na wydarzenie jest bezpłatny, trzeba jednak udać się na wydarzenie do godz. 19.30.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon