Uwaga! Kino samochodowe zostało odwołane! Wszystko przez prognozę pogody

Kina samochodowego, które miało odbyć się dzisiaj (9.07 2021) niestety nie będzie. Wydarzenie zostało odwołane, bo komunikaty Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej donoszą o możliwych burzach i opadach deszczu.

Kino samochodowe zostało odwołane!

Urząd Miejski w Tarnowskich Górach dosłownie przed chwilą opublikował komunikat o odwołaniu kina samochodowego, które miało się odbyć dzisiaj o godz. 20.30 na terenie pomiędzy Castoramą a Halą Sportową w Tarnowskich Górach, znajdujący się przy Obwodnicy, ul. Bałtyckiej oraz ul. Olimpijczyków.

– Ze względu na niekorzystną prognozę pogody zaplanowane na dzisiaj #KinoSamochodowe zostało odwołane! – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach. - Zapraszamy jednak jeszcze w ostatnie dwa lipcowe piątki przy sprzyjających warunkach na drugą edycję Kina Samochodowego w Tarnowskich Górach oraz w sierpniowe wtorki – dodają urzędnicy.

Kino samochodowe. Kiedy się odbędzie?

Seanse lipcowe - #filmowepiatki:

  • 23 lipca (piątek) - godz. 20.30,
  • 30 lipca (piątek) - godz. 20.30.

Seanse sierpniowe - #filmowewtorki:

  • 3 sierpnia (wtorek) - godz. 20.30,
  • 17 sierpnia (wtorek) - godz. 20.30,
  • 31 sierpnia (wtorek) - godz. 20.30.

Jak zapowiada Urząd Miejski, przed każdym seansem usłyszymy znane utwory muzyki filmowej i popularnej, w aranżacjach na skrzypce elektryczne, w wykonaniu Magdy Warmińskiej - Lena The Violinist! Skrzypaczka Magda jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Posiada na swoim koncie liczne nagrania płytowe, występy podczas międzynarodowych festiwali i programów TV, a także na jednej scenie m. in. z: Edytą Górniak, Andrzejem Piasecznym, Kubą Badachem czy Darią Zawiałow. Wraz z rozmaitymi składami instrumentalnymi koncertowała m. in. w Niemczech, Danii, Hiszpanii, Chinach i USA.

Seanse tradycyjnie będą odbywały się na terenie pomiędzy Castoramą a Halą Sportową w Tarnowskich Górach, znajdujący się przy Obwodnicy, ul. Bałtyckiej oraz ul. Olimpijczyków. Wjazd na wydarzenie jest bezpłatny, trzeba jednak udać się na wydarzenie do godz. 19.30.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry, kino samochodwe

Kino samochodowe w TG w sierpniu. Co na ekranie?

Kino plenerowe na brzegu Dramy, Zbrosławice

Kino plenerowe na brzegu Dramy 2021

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

II Tarnogórski Piknik Militarny 2021

II Tarnogórski Piknik Militarny 2021 trwa

Tarnowskie Góry. Przedstawienia dla dzieci

Zabierz malucha na przedstawienie do... biblioteki!

Śląski Zryw Wolności - gra miejska 2021

"Śląski Zryw Wolności" - gra miejska w Tarnowskich Górach

Ośrodek Jeździecki Zbrosławice

Stadniny koni na Śląsku. Gdzie nauczyć się jazdy konnej?