Viki Gabor na scenie, tłumy na rynku. Łapcie fotorelację z trzeciego dnia Gwarków!

Od wczorajszego wieczoru w centrum miasta trwa największa zabawa w roku. Dziś przed publicznością prezentują się Viki Gabor, Kacperczyk i Miuosh. Frekwencja nie zawodzi.

Trwają Gwarki 2023

Dziś całe Tarnowskie Góry i okolice bawią się na rynku. O 17:45 muzyczną część wydarzenia rozpoczęła idolka młodego pokolenia - Viki Gabor. Pod sceną nie brakowało wiernych fanek z transparentami. Jeśli się pospieszycie, zdążycie na koncert zespołu Kacperczyk (start o godzinie 19:00). Na finał wieczoru zaplanowano występ rapera Miuosha. Usłyszymy go o godzinie 20:30.

Oprócz koncertów na głównym placu miasta odbywają się także imprezy towarzyszące. Warto wpaść do strefy food trucków. Coś dla siebie znajdą miłośnicy burgerów, azjatyckich pierożków, frytek, pieczonych kartofelków, langoszy, kręconych kołaczy, słodkich kebabów, owoców w czekoladzie, burrito, kiełbasek oraz innych przysmaków. Na ulicy Krakowskiej i Placu Wolności swoje stoiska rozłożyli wystawcy. Możemy się u nich zaopatrzyć w biżuterię, ozdoby, akcesoria, zabawki, miody czy słodkości. Natomiast przy Tarnogórskim Centrum Kultury animatorzy organizują zabawy dla dzieci i rodziców.

Gwarki - pochód 2022

Może Cię zainteresować:

Pochód Gwarkowski 2023. Nowe postacie, nowe stroje i ten sam tarnogórski vibe

Autor: Urszula Gołkowska

27/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon