W Ichtioparku będzie się działo. Kalety zapraszają na Święto Ryby

W Leśnym Zakątku Śląska można nie tylko poznawać rowerowe szlaki czy cieszyć się słońcem nad Zieloną. Pod koniec wakacji odbędzie się impreza dla miłośników wędkarstwa.

UM Kalety
Kalety ichtiopark święto ryby

Święto Ryby w Kaletach

Ichtiopark zapisał się już w świadomości mieszkańców oraz gości jako ciekawe miejsce na mapie lokalnych atrakcji. Odwiedzają je wędkarze, ale także spacerowicze. Pod koniec wakacji będzie tam miała miejsce tematyczna impreza. Kalety zapraszają na Święto Ryby.

- W programie m.in. zawody wędkarskie, basen pokazowy z różnymi gatunkami ryb, a także gry i zabawy dla najmłodszych min. tarcza Arymberga. Największą atrakcją będzie symulator wędkowania, gdzie każdy bardzo realistycznie będzie mógł zapoznać się ze sztuką łowienia ryb. Ponadto bogato zaopatrzone stoiska gastronomiczne również z menu rybnym - wyliczają organizatorzy.

Wydarzenie zaplanowano na 3 września. Rozpocznie się ono o godzinie 8:00, a atrakcje dla szerszego grona - od 15:30. Co ciekawego czeka na nas w Ichtioparku?

  • 8:00 - zawody spławikowe strefy południowo zachodniej dla dzieci i młodzieży
  • 15:30 - gry i zabawy dla dzieci, symulator wędkowania, Tarcza Arymberga
  • 15:30 - koncert Dominiki Ślimok
  • 16:00-22:00 - Hello Party z Radiem Piekary
  • dodatkowo: stoisko gastronomiczne z menu rybnym, pokazowy basen z różnymi gatunkami ryb, Rodzinne Centrum Sportu KOSKI TRENUJE, lody rzemieślnicze, wata cukrowa, dmuchańce dla dzieci
Śląski ogród botaniczny w radzionkowie 2023

Może Cię zainteresować:

Wakacje zakończ w... ogrodzie. Najlepiej tym botanicznym w Radzionkowie

Autor: Urszula Gołkowska

21/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon