W mieście otworzy się nowa cukiernia. Goście będą mogli wypróbować francuskich makaroników

Przy ulicy Dolnej zostanie otwarta pierwsza w Tarnowskich Górach cukiernia w stylu francuskim. Goście będą mieli okazję wypróbować makaroników, a przy okazji napić się kawy. Wyroby sprzedawane w lokalu są własnoręcznie wyrabiane przez właścicielkę.

W Tarnowskich Górach otworzy się cukiernia "Maestro Macarons"

W piątek, 21 lipca o godzinie 11.00 otwarte zostaną drzwi nowej cukierni "Maestro Macarons". Jak sama nazwa wskazuje w lokalu serwowane będą makaroniki, czyli małe francuskie ciasteczka, wyrabiane z mąki migdałowej, białek jaj oraz cukru pudru (bez glutenu). Do tej pory cukiernia prowadziła sprzedaż online.

Oczywiście makaroniki będą sprzedawane w kilku smakach, oto kilka z nich: bounty, snickers, sernik/karmel, mango/marakuja, truskawka, pistacja czy oreo.

Makaroniki Tg
Maestro Macarons
- Kocham to co robię i chciałam stworzyć własne miejsce, które uszczęśliwia ludzi - mówi właścicielka lokalu "Maestro Macarons".

W lokalu oprócz makaroników będzie można także napić się kawy, herbaty, domowej lemoniady oraz pysznych koktajli kawowych. W cukierni przygotowano 5 stolików dla gości. Lokal będzie czynny od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8-20.

Nie Zwykła Kawa w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Nowy lokal w Tarnowskich Górach. Dziś otworzyła się Nie Zwykła Kawa

Autor: Urszula Gołkowska

07/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon