W organizmie promil, w kieszeni narkotyki. Policja zatrzymała kierowcę motoroweru

Funkcjonariusze z Tworoga zatrzymali mężczyznę, który prowadził motorower pod wpływem alkoholu. Okazało się, że to nie jedyne przestępstwo, jakiego się dopuścił...

Nietrezwy kierowca w tworogu

Wykryto alkohol i amfetaminę

Do zdarzenia doszło 11 listopada. Podczas gdy większość mieszkańców naszego powiatu obchodziła Święto Niepodległości w sposób spokojny, na przykład w zaciszu własnego domu, pewien mieszkaniec Lublińca postanowił wybrać się do Tworoga. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w organizmie miał prawie promil alkoholu. Nietrzeźwego kierowcę motoroweru skontrolowała policja.

Mundurowi odkryli, że od 2015 roku na 35-latku ciąży zakaz prowadzenia pojazdów. To jeszcze nie wszystko. Podczas przeszukania w portfelu zatrzymanego znaleziono mały woreczek z amfetaminą. Przedstawiciele służ zdecydowali się odwiedzić mieszkanie mężczyzny. Udał się tam opiekun z psem tropiącym. Przypuszczenia policjantów okazały się uzasadnione. W jednym z pokoi wykryto pudełko z dużą ilością narkotyków.

- Łącznie zabezpieczono 60 działek amfetaminy i 10 działek marihuany. Za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie teraz przed sądem - relacjonują funkcjonariusze.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek w kaletach

Uczestnicy wypadku w Kaletach zatrzymani

Pijani kierowcy tg

W organizmie ponad dwa promile, ale wsiadają do...

Pijany kierowca tg 1

Nastolatek bez prawa jazdy kierował pojazdem. W...

Polomia smiertelny wypadek 1

Tragedia na drodze w Połomi. Nie żyje młody...

Zlodzieje perfum tg 1

Perfumowy duet złapany. Grozi im pięć lat...

61 630819

Dealer narkotykowy schwytany w Miasteczku Śląskim

111

Pijany kierowca chciał rozjechać policjanta!...