W Radzionkowie otwiera się nowy Dzienny Dom Opieki dla seniorów

Fundacja Senior Centrum zaprasza na dzień otwarty nowopowstałej placówki dla starszych mieszkańców. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą tego miejsca, porozmawiać z personelem czy wesprzeć organizację.

Radzionków Dzienny Dom Opieki dla seniorów

Dzienny Dom Opieki w Radzionkowie

Przy ulicy Jana Kużaja 13 powstała placówka Senior Centrum, która świadczyć będzie różnorodne usługi. W ofercie znaleźć można:

  • transport z domu i z powrotem
  • pobyt pod pieczą pielęgniarki, fizjoterapeuty, terapeuty zajęciowego i opiekuna
  • wsparcie psychologa
  • posiłki: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek
  • zajęcia terapeutyczne
- Stworzyliśmy przyjazne miejsce z wykwalifikowanym personelem, które zapewni seniorowi codzienny pobyt w godzinach 8:00-15:00 - informują przedstawiciele Senior Centrum.

Zapraszają na Dzień Otwarty

Fundacja Senior Centrum we współpracy ze Zdrowi-Med Centrum Medyczne organizują wydarzenie, podczas którego zainteresowani będą mogli bliżej poznać placówkę. Dzień Otwarty odbędzie się w najbliższy wtorek, 14 marca. Potrwa od godziny 10:00 do 15:00 w siedzibie Centrum. Na seniorów i ich rodziny będzie czekał personel, który odpowie na ich pytania.

Podczas wydarzenia o poczęstunek dla gości zadba Restauracja Figaro z Radzionkowa oraz Peron Catering z Tarnowskich Gór. Będzie także okazja do wsparcia Fundacji Senior Centrum poprzez nabycie charytatywnej cegiełki.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon