Tarnowskie Góry. Marihuana w samochodzie, amfetamina w domu. Wpadł podczas kontroli drogowej

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem bez prawa jazdy. Szybko okazało się, że to nie jedyny jego problem...

Tarnowskie gory narkotyki zatrzymanie

Mogło być tylko 500 zł mandatu. Teraz 28-latkowi grożą nawet 3 lata za kratami

W niedzielę 21 marca 2021 r. około godz. 17.00 na ulicy Strzeleckiej tarnogórscy funkcjonariusze dostrzegli znaną im osobę, która prowadziła pojazd marki Audi A3. Mundurowi wiedzieli, że mężczyzna nie ma dokumentów umożliwiających kierowanie samochodem, ale postanowili się upewnić. Ich przypuszczenia okazały się słuszne - tarnogórzanin nie posiadał prawa jazdy. Co więcej, podczas kontroli drogowej zachowywał się bardzo nerwowo.

Wywiadowcy zdecydowali się dokładniej sprawdzić pojazd. Policyjny "nos" ich nie zawiódł. W samochodzie znaleźli marihuanę. 28-latek został zatrzymany. Policjanci przeszukali także jego mieszkanie, gdzie, jak się okazało, znajdowały się kolejne narkotyki. Odkryto prawie 28 działek marihuany oraz 120 działek amfetaminy. Za samo prowadzenie samochodu bez uprawnień mężczyzna zostałby ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Teraz grożą mu zdecydowanie poważniejsze konsekwencje.

- Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu kara nawet 3 lat więzienia - informują funkcjonariusze z Tarnowskich Gór.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon