W Tarnowskich Górach może zamknąć się kolejna pizzeria. Co dalej z Dolce Vita?

Przed trudnym wyborem stanęli właściciele jednego z lokali w centrum. Jak stwierdzają, najbliższy miesiąc będzie decydujący.

Pizzeria Dolce Vita
Pizzeria dolce vita tarnowskie gory

Pizzerii Dolce Vita grozi zamknięcie

W Tarnowskich Górach ciekawych restauracji nie brakuje. Niestety nie wszystkie są w stanie utrzymać się na lokalnym rynku. Przed poważnym wyzwaniem stanęła pizzeria Dolce Vita. Wczoraj, 21 września, właściciele poinformowali o możliwym zakończeniu działalności.

Drodzy Klienci! Chcemy poinformować, że najbliższy miesiąc będzie decydujący co do dalszego funkcjonowania naszej pizzerii. Prosimy o możliwy odzew Państwa w tej sprawie, będzie on decydujący dla nas. 20 października zamieścimy informację o decyzji co do dalszego kontynuowania działalności - czytamy w zamieszczonym na facebookowym profilu komunikacie.

Pizzerię Dolce Vita znajdziemy przy ulicy Opolskiej 9 (wejście przez podwórko). Restauracja jest otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach: 12:30-21:00 oraz w piątek i sobotę w godzinach: 12:30-22:00. Można także złożyć zamówienie z dowozem. Restauracja serwuje pizze, sałatki oraz zestawy imprezowe.

  Tarnowskie Góry cztery poru roku restauracja

  Może Cię zainteresować:

  Restauracja Cztery Pory Roku otwiera nowy lokal w Tarnowskich Górach. Gdzie będzie się znajdował?

  Autor: Urszula Gołkowska

  12/07/2023

  Subskrybuj tarnowskiegory.info

  google news icon