W Tarnowskich Górach otwiera się włoska piekarnia. Co zjemy w L’amore Bakery? [GALERIA]

W naszym mieście powstało jeszcze jedno miejsce dla poszukiwaczy zagranicznych specjałów kulinarnych. Tym razem największą frajdę będą mieć miłośnicy Półwyspu Apenińskiego. Otwarcie lokalu już w tym tygodniu!

L’amore Bakery w Tarnowskich Górach

Amatorzy włoskiej kuchni będą zadowoleni. W naszym mieście otwiera się lokal inspirowany tym właśnie stylem. Przy ulicy Piłsudskiego 13 powstała nowa piekarnia.

- Jesteśmy L’amore Bakery. Stworzyliśmy dla Was miejsce, które jest połączeniem włoskiej sztuki kulinarnej z lokalnym produktem rzemieślniczym. Z gastronomią związani jesteśmy od wielu lat, to ona ukształtowała nasze życie. Pomyśleliśmy, że pokażemy ją naszymi oczami. I tak powstało L’amore Bakery... - wspominają założyciele.

W lokalu będzie można nie tylko nabyć pieczywo. Właściciele zapraszają, by zrobić sobie małą przerwę i zatrzymać się na dłużej.

- U nas dostaniesz najlepszą kawę, zjesz wyśmienite śniadanie, uraczysz się słodkościami z krajów basenu morza śródziemnego i zasmakujesz długo dojrzewającej focaccii autorskiego przepisu. Oczywiście to nie wszystko - dodają.

Piekarnia zaprasza wszystkich ciekawych nowych smaków już w tym tygodniu. Otwarcie zaplanowano na sobotę, 25 maja. Włoski lokal będzie czekał na pierwszych gości już od godziny 7:00.

Piekarnia Rembek w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Nowa piekarnia otworzyła się w samym centrum Tarnowskich Gór. Zajrzyjcie do podcieni

Autor: Urszula Gołkowska

27/02/2024

Kawiarnia grounded tg

Może Cię zainteresować:

Jeszcze jeden lokal w centrum Tarnowskich Gór. Łączy kawę z coworkingiem

Autor: Urszula Gołkowska

02/04/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon