W Tarnowskich Górach otworzyła się nowa pizzeria. Gdzie ją znajdziemy?

Wczoraj, 17 maja, w naszym mieście oficjalnie zaczął działalność kolejny lokal gastronomiczny. Specjalizuje się on w kuchni włoskiej.

Tarnowskie góry pizzeria

Nowa pizzeria w Tarnowskich Górach

W tym tygodniu na kulinarnej mapie naszego miasta pojawił się jeszcze jeden punkt. Swoje drzwi dla gości otwarła Pizzeria 105 Fabryka. Lokal należy do większej sieci, która swoje punkty ma między innymi w Gdańsku, Łodzi, Warszawie czy Wrocławiu.

- Pizzeria 105 to przytulne miejsce, które zachęca do degustacji autentycznych włoskich smaków. Menu Pizzerii 105 zachwyca różnorodnością i autentycznym smakiem klasycznych dań włoskich. Oczywiście, głównym daniem są tu wyjątkowe, pieczone na miejscu pizze. Ciasto jest cienkie i chrupiące, a składniki są starannie wyselekcjonowane, pochodzące od najlepszych dostawców - zapewniają właściciele.

W Tarnowskich Górach nowy lokal znajdziemy przy ulicy Sobieskiego 2C. W menu królują oczywiście różnego rodzaju pizze. Nie zabrakło jednak mniej typowych propozycji jak tortille, sałatki czy inne dodatki. Można złożyć zamówienie na miejscu, na wynos lub z dowozem. Pizzeria otwarta jest w następujących godzinach:

  • poniedziałek - czwartek: 11:00-22:00
  • piątek: 11:00-23:00
  • sobota: 12:00-23:00
  • niedziela: 12:00-22:00
- Jest to miejsce, gdzie można poczuć się jak w prawdziwej pizzerii we Włoszech - od industrialnego wystroju, przez aromatyczne zapachy unoszące się w powietrzu, aż po przyjazną obsługę. Wnętrze jest urządzone w stylu industrialnym, z ceglanymi ścianami, metalowymi meblami i rustykalnymi detalami, co nadaje mu wyjątkowego charakteru - zapraszają właściciele lokalu.
Pizza tg

Może Cię zainteresować:

Wspieramy gastronomię. Gdzie zamówić pyszną pizzę w Tarnowskich Górach?

Autor: Urszula Gołkowska

11/11/2020

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon