W tę niedzielę warto wybrać się do Strzybnicy. Śląskie Smyki zapraszają na kolędowy koncert

Osoby, które po świętach czują jeszcze muzyczny niedosyt, mogą go zaspokoić już w tym tygodniu. Tarnogórska orkiestra młodzieżowo-dziecięca organizuje kolędowe spotkanie. Przed publicznością wystąpi także Kamila Kluge z Kameralnego Zespołu Wokalnego In Tempore.

Orkiestra dziecięco-młodzieżowa "Śląskie Smyki"
Koncert tarnowskie gory slaskie smyki

Świąteczny koncert Małych Smyków

Miłośnicy kolęd i pastorałek już mogą rezerwować sobie niedzielne popołudnie. 7 stycznia odbędzie się wydarzenie z udziałem Orkiestry Śląskie Smyki. Dyrygować jej będzie Alicja Pacześniak-Słota. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Boskiej Fatimskiej w Strzybnicy (ul. Kościelna 36).

- Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na niezwykłe muzyczne wydarzenie - Koncert Orkiestry Śląskie Smyki, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Popołudnie będzie wypełnione pięknymi dźwiękami tradycyjnych kolęd oraz mniej znanych pastorałek, a także wyjątkowymi kompozycjami, w tym utworem autorstwa tarnogórskiego kompozytora Stanisława Kowalkowskiego - zapraszają organizatorzy.

Artyści przewidzieli jeszcze jedną niespodziankę. Podczas koncertu dołączy do nich gość specjalny. Będzie nim sopranistka Kamila Kluge, przedstawicielka Kameralnego Zespołu Wokalnego In Tempore. Zapowiada się pełne ciepła i zimowej atmosfery popołudnie ze świątecznymi utworami.

Palac kawalera swierklaniec koncerty

Może Cię zainteresować:

Świerklaniec zaprasza na kulinarno-muzyczną ucztę. Ruszają "Koncerty ze Smakiem"

Autor: Urszula Gołkowska

30/10/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon