W ten weekend bawił się Leśny Zakątek Śląska. Zobaczcie zdjęcia i nagrania z Dni Kalet 2024

Na scenie Reggaeside, Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" czy Oskar Cyms. Pod sceną Maraton Taneczny Rock&rolla. Tegoroczna impreza pełna była nie tylko muzycznych atrakcji. Coś dla siebie znaleźli także miłośnicy przyrody.

Dni Kalet 2024

Na terenie stadionu miejskiego przez trzy dni trwała plenerowa impreza. Od 24 do 26 maja na mieszkańców czekały pokazy, koncerty i dodatkowe atrakcje. Pierwszego dnia tradycyjnie odbył się XI Maraton Taneczny Rock&rolla Swing Show Kalety 2024. Po nim koncert grupy Reggaeside. Dla najmłodszych przygotowano natomiast gry i zabawy. Na sobotę zaplanowano Miejską Orkiestrę Dętą Miasta Kalety z Zespołem Pieśni i Tańca Kalety, Edwarda Dworniczka, Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny z programem "A to Polska właśnie", Magdalenę Pal i Fanaberie oraz zespół Video.

Maluchy mogły skorzystać z EkoStrefy. W jej ramach odbyły się gry, zabawy i konkursy ekologiczne. Z kolei w niedzielę goście mieli okazję, by zobaczyć Minifestiwal Piosenki Dziecięcej Przedszkolaków, Dominikę Ślimok czy Oskara Cymsa.

Za niedługo swoje święto obchodzi Radzionków. Kogo można będzie tam posłuchać?

Dni Radzionkowa 2023

Może Cię zainteresować:

Łapcie szczegółowy plan Dni Radzionkowa 2024. Pojawiły się dodatkowe atrakcje

Autor: Urszula Gołkowska

22/05/2024

Tarnowskie gory dzien dziecka

Może Cię zainteresować:

Gdzie świętować Dzień Dziecka w Tarnowskich Górach? Osada Jana zaprasza na festyn

Autor: Urszula Gołkowska

21/05/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon