Ważna wiadomość dla ósmoklasistów. Targi Edukacyjne w Tarnowskich Górach 2023 już niebawem

W marcu w jednej ze szkół naszego powiatu zaplanowano wydarzenie, dzięki któremu uczniowie kończący przygodę z podstawówką będą mogli dowiedzieć się więcej o ofercie tarnogórskich liceów, techników i szkół branżowych.

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
Targi edukacyjne 2023 tg

Targi Edukacyjne 2023

Przed tegorocznymi absolwentami ósmych klas jeszcze trochę czasu do wyboru kolejnej ścieżki kształcenia. Zanim jednak zmierzą się z czekających ich egzaminem, mogą już poczynić wstępne przygotowania. Okazją do tego mogą być zbliżające się Targi Edukacyjne. Podczas eventu szkoły z powiatu tarnogórskiego przygotowują swoje stoiska i opowiadają, jak wygląda nauka w placówkach.

- Podczas targów będzie możliwość zapoznania się ze specyfiką poszczególnych szkół, zasięgnąć opinii o kierunkach kształcenia, a przede wszystkim porozmawiać z uczniami i nauczycielami danej szkoły. Szkoła branżowa, technikum, a może liceum – przyjdź, porozmawiaj, zobacz i zdecyduj! - zapraszają organizatorzy.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Mechanik" w Tarnowskich Górach (ul. Sienkiewicza 23, budynek warsztatów). Targi potrwają od 14 do 15 marca w godzinach: 9:00-13:00.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon