Wielkanoc coraz bliżej. Zbrosławice zapraszają na śniadanie dla osób samotnych

Gmina z powiatu tarnogórskiego zachęca wszystkich chętnych do wspólnego spędzenia wielkanocnego poranka. Zapisy już rozpoczęte.

Śniadanie zbrosławice wielkanoc 2023

Wielkanocne śniadanie w Wieszowie

Za nieco ponad dwa tygodnie wiele rodzin zasiądzie wspólnie do świątecznego stołu. Niestety nie wszyscy mają taką możliwość. Organizacje i samorządy przygotowują specjalne spotkania dla osób samotnych, by umilić im ten wyjątkowy czas.

Tak będzie również w gminie Zbrosławice. 9 kwietnia w miejscowości Wieszowa zorganizowane zostanie wielkanocne śniadanie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:30 w Świetlicy Gminnej przy ulicy Bytomskiej 154. Dla uczestników zapewniony zostanie transport. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowani mogą zgłaszać się, dzwoniąc pod numer telefonu: 32 233 78 92.

- Śniadania Wielkanoce w naszej gminie z konieczności odbywały się ostatnich latami w formie dowozu. Na szczęście to już przeszłość i w niedzielę, 9 kwietnia, osoby samotne spotkają się w świetlicy w Wieszowie, by wspólnie spędzić ten wyjątkowy poranek - zapowiadają urzędnicy gminni.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon