Wielkie topienie marzann i marzanioków na rynku. Tak Tarnowskie Góry powitają wiosnę

Po raz kolejny Srebrne Miasto przygotowuje się do marcowego świętowania. Zaprasza na nie zwłaszcza najmłodszych. Co będzie się działo na rynku?

Maciej Poloczek
Tarnowskie Gory w pierwszy dzien wiosny 5

Powitanie wiosny w Tarnowskich Górach

Cieplejsze dni zagościły już chyba na dobre. Nową porę roku rozpoczniemy oficjalnie 21 marca. Wtedy też na tarnogórskim rynku pojawią się młodzi mieszkańcy, by uczcić odejście zimy. Tak jak w poprzednim roku, dla dzieci przygotowany zostanie basen, w którym będą mogły uczynić za dość marcowej tradycji. Przyniesione marzanny oraz marzanioki utopią w wodzie. Dodatkowo na małych gości czekają gry i zabawy. Impreza potrwa od godziny 8:30 do 12:00.

Zapisy organizacyjne są już przyjmowane. Rejestrację prowadzi Wydział Kultury, Turystyki i Promocji Miasta telefonicznie pod numerem: 32 39 33 831, 847-8 oraz stacjonarnie w biurze wydziału w pokoju nr 4 (parter ratusza, Punkt Informacji o Mieście, wejście także bezpośrednio od strony rynku). Do tegorocznego powitania wiosny zostało nam jeszcze trochę czasu. Jak wyglądała ta impreza ostatnim razem i co ciekawego działo się w centrum Tarnowskich Gór?

Tarnowskie Góry w pierwszy dzień wiosny

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry witają wiosnę. Tak bawili się najmłodsi i ci trochę starsi

Autor: Urszula Gołkowska

21/03/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon